Pakoštane - Chata | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Pakoštane - Chata

Kemp Cuka

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná

Pláž: okruhliaková, piesočná

Vybavenie kempu: recepcia, sociálne zariadenie 

Popis miesta

Pakoštane sú veľmi príjemným miestom pre strávenie pokojnej, rodinnej dovolenky s mnohými možnosťami výletov do okolia. Očarujúce výhľady z kamniekových či skalnatých pláží na okolité ostrovčeky nadchnú určite každého turistu. V mestečku sa nenachádzajú žiadne veľké hotelové komplexy, ubytovanie je tu skôr súkromného charakteru. Malebný prístav v centre Pakoštane je plný kaviarní, reštaurácií, obchodíkov a niekoľko tunajších typicky prímorských barov, kde to "žije" až do rána, určite uspokojí aj turistov vyhľadávajúcich nočný život. Pakoštane má ideálnu polohu pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnejšiu dovolenku s vychádzkami do okolia, nachádza sa totiž v blízkosti historických miest Zadar a Šibenik a troch známych národných parkov - Kornati, Krka a Paklenica, ktoré bezpochyby stoja za návštevu. Ihneď za mestečkom sa rozprestiera najväčšie sladkovodné jazero v Chorvátsku (Vransko jazero), kde si na svoje prídu predovšetkým milovníci rybolovu, ale aj obdivovatelia vodného vtáctva (nachádza sa tu ornitologická rezervácia). Športovci si v Pakoštane tiež môžu prenajať volejbalové ihrisko priamo na pláži či si zahrať tenis v blízkom kempe Pine Beach.

Náš tip! Živá kamera priamo z námestia v Pakoštane TU!

Ubytovanie - Pakoštane, kemp Cuka

Kemp Cuka, kde sú umiestnené naše chaty, je menším súkromným kempom, ktorý sa nachádza neďaleko centra Pakoštane. Kemp je vybavený recepciou, sociálnym zariadením s teplou vodou a požičovňou športových potrieb vrátane stolného tenisu.

V kempe máme umiestnené chatky typu A, ktoré môžu slúžiť buď ako dvojlôžková chatka bez možnosti prístelky (prakticky ideálna polovica chatky) či štvorlôžková chatka s možnosťou jednej prístelky. Chatka je rozdelená pevnou stenou na dve identické časti so samostatnými vchodmi a kuchynkami (dvojica tak nezdieľa s druhou dvojicou vôbec nič). Chatka je vždy vybavená kuchynským kútom so základnými potrebami pre varenie a stolovanie, sklokeramickou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou o obsahu 140l s malým zamrazovačom, v každej polovici je dvojposteľ, dostatočne veľký priestor pre stolovanie (vhodný najmä pri nepriaznivom počasí), a úložné priestory pre oblečenie a batožinu. Celkové rozmery chatky sú 6 x 4 m (dvojlôžková chatka teda 4 x 3 m).

1. Dvojlôžková chatka bez možnosti prístelky - dvojlôžková ideálna polovica chatky typu A s vlastným vchodom

2. Štvorlôžkové chatka s možnosťou prístelky - spojením dvoch ideálnych polovíc vznikne chatka pre 4 osoby s 1 kuchynkou a raz chladničkou, s priechodnými dverami medzi oddelenými priestormi s možnosťou 1 prístelky pre deti do 15 rokov.

Chata A - Pakoštane, kemp Cuka

Chata A - Pakoštane, kemp Cuka

Možnosti

 • výlety loďou na Kornatské ostrovy
 • autobusom do Zadaru, Šibeniku a Národných parkov Krka a Paklenica
 • na bicykloch do Biogradu na Moru, k Vranskému jazeru alebo po okolí
 • možnosť zapožičania športových potrieb
   

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt

Cena zahŕňa: ubytovanie, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), posteľnú bielizeň, zákonné poistenie CK pre prípad úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe, DPH.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc, cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc).

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 40% - neobsadené lôžko pri obsadenia 1/2 chatky iba 1 osobou 
 • 8 € / noc - domáce zvieratko

ZĽAVY pre ubytovanie Pakoštane - chatky:

 • ZADARMO jedno dieťa do 6 rokov (5,99) - bez nároku na lôžko
 • 3% vernostná zľava (neplatí pre zájazdy Last minute)
 • Jedno dieťa do 12 rokov ZADARMO, 20% zľava pre ďalšie deti vo vybraných termínoch - viď Familly Week
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena
Budík - symbol pro last minute Od: 14.09.18
Do: 23.09.18
7 Bus 161€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 15.09.18
Do: 22.09.18
7 Auto 73€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 22.09.18
Do: 29.09.18
7 Auto 52€
Opýtať sa na zájazd

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v popoludňajších hodinách dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok alebo utorok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaniu sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4,-€ / osobu. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy:

Mali Lošinj, Veli Lošinj: 100 € / os. 
Baška Voda, Promajna, Podgora, Omiš: 97 € / os.
Primošten: 92 € / os
Pakoštane, Čiovo: 88 € / os.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od níže uvedených českých pojišťoven. Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři. Pojistné plnění bude probíhat vždy v Kč, na Eura bude částka převedena dle aktuálního kurzu příslušné banky.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4  7,10 Eur 3,60 Eur 21,40 Eur
8 11,40 Eur  5,70 Eur 34,00 Eur
10 14,10 Eur 7,10 Eur 42,20 Eur
12 17,00 Eur 8,50 Eur 50,90 Eur
15 21,20 Eur 10,60 Eur 63,50 Eur
22 28,20 Eur 14,10 Eur 84,60 Eur
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár