CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
« 1 2 »

Dovolenka 2018 / 2019

Lyžovanie Rakúsko, Taliansko

Zimná dovolenka sa pomaly blíži a Vy stále nemáte vybraný správny zájazd na hory? Nevadí ... radi Vám ponúkneme zájazd do rakúskych, talianskych Álp! Tak teraz si už len vybrať - Rakúsky Bad Kleinkirchheim s termálnymi kúpeľmi pár metrov od ubytovania, Zell am See s vyhliadkou lyžovania na Kaprune po celý rok, alebo talianske populárne stredisko Livigno?

Dovolenka Chorvátsko

Aj tento rok sme pre Vás pripravili širokú ponuku dovoleniek v Chorvátsku, je  za veľmi priaznivé ceny. Vyberú si u Nás predovšetkým priaznivci "moderného kempovania", radi poskytneme aj ubytovanie v Chorvátsku v apartmánoch či hoteloch.

Je len na vás, či si pre svoju romantickú dovolenku v Chorvátsku zvolíte pobyt v mobilném domku, karavane, stane či v jednom z našich jedinečných Safari bungalovov. Tieto typy ubytovania Vám ponúkneme predovštkým v letoviskách Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten, Baško Polje (v týchto letovickách máme naše vlastné ubytovacie kapacity), ale aj v mnohých ďalších kempoch v Chorvatsku.

Ak snáď vôbec nevyhľadávate ubytovanie v prírode  a svoju dovolenku v Chorvátsku by ste radi strávili pod "pevnejšiou" strechou nad hlavou, môžete využiť našu ponuku apartmánov na ostrove Lošinj, na ostrove Vir, ve Vodici (Srima), pri meste Trogir (Čiovo) a v neposlednom rade Vám tiež poskytneme ubytovanie priamo v letovisku Baška Voda, kde máme k  dispozícii moderné a prostorné apartmány. U nás si vyberie skrátka každý, pre koho je dovolenka v Chorvátsku za rozumné  ceny jasnou voľbou!

Krištáľovo čisté more, krásne pláže, bezprostrední priateľskí ľudia,inšpiratívna kuchyňa, "sladoled" prekypujúci z kornútku :) – to je Vaša dovolenka v Chorvátsku!