Viacgeneračná dovolenka v Chorvátsku | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Viacgeneračná dovolenka v Chorvátsku

Viacgeneračná dovolenka v Chorvátsku

Tiež Vás deti prehovárajú, aby ste pre tento rok na dovolenku zobrali aj babku / dedka, skrátka jedného zo svojich starých rodičov, ktorý by inak zostal doma sám? V tom prípade, to s touto našou akciou naozaj vyhráte! Ak sa chystáte so svojou rodinou k moru, môžete v nižšie spomínaných termínoch na dovolenku zobrať aj jedného z prarodičov úplne zadarmo. Ubytovacie kapacity, ktoré vo vybraných destináciách ponúkame, sú vždy štvorlôžkové s prístelkou.

Destinácie a typy ubytovania: Mali Lošinj - Safari bungalovy, Primošten - Safari bungalovy, Primošten - mobilhome, Baška Voda - mobilhome,

Termíny: 10. 6. - 17. 6., 24. 6. - 1.7., 16. 9. - 23. 9. 2017

 

Pozn .: Táto akcia je platná za podmienky, že v rámci ubytovacej kapacity budú minimálne 3 plne platiace osoby. Táto akcia sa nevylučuje s výhodou "Jedno dieťa do 6 rokov zdarma". S ostatnými akciami a zľavami nemožno kombinovať.

 

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel.00421903288572, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!

Destinácie: