Špeciálny týždeň s kurzy angličtiny a fotením! | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více

Špeciálny týždeň s kurzy angličtiny a fotením!

 V kempe Baško Polje (Baška Voda) zažijete v týždni od 4.7. do 11.7. naozaj neobvyklú dovolenku ...

Nielenže si užijete mora, pláží a slniečka, ale Váš pobyt bude navyše spestrený výučbou angličtiny priamo v kempe a prítomnosťou profi fotografky!

Angličtina pre všetkých

Každý deň bude v kempe alebo na pláži prebiehať kurz angličtiny, ktorého sa môžu ZADARMO zúčastniť všetci naši klienti - bez rozdielu veku i úrovne angličtiny. Kurzy budú totiž rozdelené na skupinky - začiatočníkov a pokročilejšie. Náš skúsený lektor Jan Svoboda sa postará o to, aby bol program prispôsobený naozaj všetkým a vy si z Chorvátska priviezli nielen krásne opálenie, ale aj nejaké tie vedomosti :)
 
Lektor Jan Svoboda:
- Absolvent Masarykovej univerzity (špecializácia: Základné a jazykové školy)
- 3 roky pôsobí ako lektor firemných a individuálnych kurzov angličtiny
- aktuálne učí 1. rokom na Moravskom gymnáziu v Brne

Profi fotky od mora

A to nie je všetko!  Navyše sme pre Vás v tomto týždni pripravili možnosť fotenie s profi fotografkou! Tá sa postará zase o to, aby mal každý z Vás naozaj pekné fotky od mora. Či si zapózujete na pláži pri západe slnka či Vám fotografka Lucie Stavrovská zaobstará akčné fotky v mori, to záleží len na Vás. Vouchery na půlhodinkové fotenie ZADARMO dostane každý klient (resp. 1 zmluva o zájazde = 1 voucher) s pobytom v Baško Polje či v Baška Vode v termíne 4.7. - 11.7. 2015.
 
Ubytovanie si môžete vybrať z piatich typov ubytovania podľa vlastných preferencií - mobilhomu, karavanu, bungalovu, apartmánu či stanu.
 
 
Tak ako sa tešíte na chorvátsku "školu v prírode"? A na to, že budete mať naozaj krásnu pamiatku na Vašu tohtoročnú dovolenku? :)
 
Svoje rezervácie na pobyt v tomto špeciálnom týždni môžete vykonať pomocou obj. formulára, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk či telefonicky na 00421 903 288 572. Tiež môžete využiť náš chat.
 
Budeme sa na Vás tešiť.