Špeciálne akcie pre rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více

Špeciálne akcie pre rodiny - FAMILY WEEK 2020

Myslíme opäť aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás pripravili už tradičný špeciálny týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok sa budú oba dva týždne Family week konať v kempe Soline v Biograde na Moru, kde je pre Vás pripravených celkom 12 safari bungalovov, z ktorých 4 sú na mieru ušité rodinám s deťmi - tzv. Kids friendly Safari bungalovy. v rámci týchto týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti, o ktorý sa každý deň v dopoludňajších a podvečerných hodinách postarajú naši animátori, a vy si zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

KDE: Biograd n. Moru - Kemp Park Soline

KEDY: 1. turnus: 11.7. - 18.7. 2020, 2. turnus: 15.8. - 22.8. 2020

UBYTOVANIE: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

 

VÝHODY PRE DETI:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMA! (S nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania) 

Pozn.: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%.

 

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel. 00420 739 092 299, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!