Špeciálne akcie pre rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Špeciálne akcie pre rodiny - FAMILY WEEK 2017

Špeciálne akcie pre rodiny - FAMILY WEEK 2017

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! Preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálne týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok opäť v Baško Polje, Pakoštane a tiež v Primoštene! V rámci celkovo 3 týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Deti čakajú ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, športové hry, karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a Vy sa zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

 

KDE: Primošten - kemp Adriatic, Baška Voda - kemp Baško Polje, Pakoštane - kemp Cuka

KEDY: Primošten: 1.7. - 8.7. 2017, Baško Polje: 8.7. - 15. 7. 2017, Pakoštane: 19.8. - 26.8.2017

TYP UBYTOVANIA: Safari bungalovy, chatky, mobilhomy, karavany, stany

 

Výhody:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMA! (S nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (Z ceny ubytovania)

 

Každodenný program pre deti: Každé ráno a neskoré popoludnie bude pre deti pripravený pestrý program plný hier, tvorenie, športu a ďalších zaujímavých aktivít, o ktorý sa s radosťou postarajú naše animátorky!

Pozn .: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%, resp. zľavu na Senior pas.

 

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel.00421903288572, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!

Family week pre rodiny s detmi