Špeciálne akcie pre rodiny | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Špeciálne akcie pre rodiny - FAMILY WEEK 2019

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! Preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálne týždne pre rodiny s deťmi. Tento rok v obľúbenom kempe Soline - Biograd na Moru! V rámci celkovo 2 týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Deti čakajú ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, športové hry, karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a Vy sa zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

 

KDE: kemp park Soline - Biograd na Moru

KEDY: 13.7. - 20.7. a 17.8. - 24.8. 2019

TYP UBYTOVANIA: Safari bungalovy a KIDS FRIENDLY Safari bungalovy

 

Výhody:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMA! (S nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania)

 

Každodenný program pre deti: Každé ráno a neskoré popoludnie bude pre deti pripravený pestrý program plný hier, tvorenie, športu a ďalších zaujímavých aktivít, o ktorý sa s radosťou postarajú naše animátorky!

Pozn.: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%.

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel. 00420 739 092 299, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!