"Dotované" zájazdy pre seniorov 55+ | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
"DOTOVANÉ" ZÁJAZDY PRE SENIOROV 55+

"DOTOVANÉ" ZÁJAZDY PRE SENIOROV 55+

Tento rok opäť veľmi potešíme okrem iného aj tých, ktorí si regeneráciu organizmu pri Jadrane iste zaslúži a tiež potrebujú najviac - seniorov nad 55 rokov. Vo vybraných májových, júnových a septembrových termínoch môžete navštíviť Vaše obľúbené letoviská - Mali Lošinj, Baška Voda, Biograd na Moru, Primošten bez nutnosti doplácaní za neobsadená lôžka - teda veľmi výhodne pre tých, ktorí často zápasia s problémom, že väčšina ubytovania je koncipovaná pre viacčlenné rodiny a nie pre dvojice či jednotlivcov. V rámci tejto akcie vôbec nedoplácate za neobsadené lôžka, aj keď budete iba 3 alebo 2 osoby! Platí pre Vás cena za osobu ako pri plnej obsadenosti (teda pre 4 osoby - viď cenník nižšie). Po sebe idúce dva termíny môžete samozrejme prepojiť a užiť si tak dovolenku na zaslúžené dva týždne!

Pozn. : V prípade, že pôjdete úplne sami, doplácate spolu za všetky neobsadená lôžka jednotnú cenu 60 EUR.

Ponúkané termíny sú ideálnym obdobím pre pobyt v Chorvátsku pre osoby, ktoré horšie znáša horúčavy (teplota vzduchu sa v tomto období pohybujú v rozmedzí 25 - 30 ° C). Pláže sú poloprázdne a všetky služby (reštaurácie, zmenárne, obchody, výlety atď.) Fungujú bez akéhokoľvek obmedzenia. Nie je náhodou, že je v Chorvátsku v týchto okrajových termínoch nespočetne skupiniek seniorov zo zahraničia. Neváhajte a poďte sa s CK ATLAS Adria nadýchať čistého morského vzduchu, pretiahnuť svoje telá pri plávaní v priezračnom Jadrane a užiť si prechádzky po nádhernom chorvátskom pobreží! 

Cena ubytování na 7 nocí / osoba (v Kč)

Termín pobytu 

Mali Lošinj

Biograd na Moru

Primošten

Primošten

Baško Polje

Baško Polje

Safari b.

Safari b.

Safari b.

Karavan

Karavan

Mobilhome

23.5. - 30.5. 

118

112

118

X

92

X

30.5. - 6.6.

X

134

X

132

100

X

12.9. - 19.9.

100

94

X

X

X

108

19.9. - 26.9.

86

80

86

82

64

94

 Cena zahŕňa: ubytovanie, u mobilhomov a karavanov klimatizáciu, posteľnú bielizeň, služby delegáta, poplatok za el. a vodu, registračný poplatok (s výnimkou Primoštenu).

Cena nezahŕňa: autobusovú dopravu z Bratislavy: Biograd n. Moru - 98 EUR, Primošten - 98 EUR, Baška Voda - 102 EUR; pobytovú taxu (2 EUR / os. nad 18 rokov / noc - Mali Lošinj, Biograd na Moru a Baško Polje; 8 HRK - Primošten (úhrada na mieste), Primošten - registračný poplatok: 7 HRK / každá osoba - jedná sa o jednorazový poplatok (úhrada na mieste), v prípade vlastnej dopravy parkovanie - 3,5 EUR / noc, 10 EUR / domáci miláčik / noc. Pobytová taxa a registračný poplatok sú povinné príplatky.

Pozn. : Akcia pre seniorov 55+ aj je časovo obmedzená, a to do 31. 3. 2020. Na akcii pre seniorov 55+ nie je možné uplatňovať žiadnu ze zliav a akcií.

Svoje rezervácie môžete vykonať na tel. 00420 739 092 299, prostredníctvom e-mailu info@atlas-adria.sk alebo na našom chate.

Budeme sa tešiť!

Destinácie - zájazdy pre seniorov 55+: