Živogošče | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Živogošće leží v južnej časti Makarskej riviéry na úpätí pohoria Biokovo. Z morskej strany ho chráni ostrov Hvar. Toto menšie letovisko s prístavom, má iba 460 obyvateľov, ktorí sa venujú tradičnému poľnohospodárstvu a rybolovu. Početné atraktívne zátoky a krásne pláže prispeli k turistickému rozvoju miesta. Obec pozostáva z pôvodných osád  a niekoľkých častí vystavaných pri samom pobreží - Porat, Duba a Blato. Jediný veľký hotel Nimfa je centrom aj počiatkom rozvoja turistickej a pohostinskej ponuky Živogošće. V časti Dole sa nachádza autokemping s tenisovými kurty a iným turistickým vybavením. Miesto je prepojené so susedným letoviskom Igrane. Od mesta Makarska, je vzdialené približne 20 km. Výletné lode vyplávajú denne v smere na susedné ostrovov Brač, Hvar a Korčula.

Ubytovanie Živogošče

Kemp Dole

Kempe, vzdialenom 5 km od centra, sa nachádzajú naše ubytovacie kapacity - mobilhomy. V mobilhome sa pohodlne ubytuje až 6 osôb. Mobilhome je štandardne vybavený - plnohodnotná kuchyňa, sociálne zariadenie, klimatizácia. Pred domčekom je krytá zastrešená terasa s vonkajším nábytkom, kde sa v  pohodlní usadí 6 osôb. More je vzdialené iba 100 metrov.

Najpredávanejšie pobyty