Vrsar | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Turistická destinácia, ktorá leží medzi mestami Rovinj a Poreč, v blízkosti Limského kanálu - fjord vyhlásený za prírodný park. Mesto si udržiava svoju atmosféru Stredomoria úzkymi dláždenými uličkami, ktoré vedú k malému námestiu. Pred pobrežím sa nachádza 18 malých neosídlených ostrovčekov, sú stvorené na výlety loďou, ktoré si mȏžete prenajať v meste. Medzi historické znamenitosti patrí kostol Sv. Foška, hlavná mestská brána, románska bazilika a románska brána z 13. storočia. Vrsar vyniká bohatými lesmi a veľmi čelnitým romantickým pobrežím. Vďaka svojim prírodným podmienkam patrí k najpríjemnejším letoviskám.

Páže v okolí sú kamienkové, ktoré sú typické pre Vrsar. Blízko mesta sa nachádza najväčšia nudistická pláž v Euorópe - Koversada. Hlavnou letnou kultúrnou atrakciou je Vrsarské kultúrne leto, počas ktorého sa konajú koncerty klasickej hudby v niektorom z miestnych kostolov. Pri kempe Valkanela sa nachádza park so sochami, od najvýznamnejšieho chorvátskeho sochára Dušana Džamonji - sochy a repliky veľkých monumentálnych diel na ploche 10 hektárov. Umelec má vo Vrsare ateliér aj letné sídlo.

 

Ubytovanie Vrsar

Kemp Valkanela

V jednom z najväčších kempov, ktorý je vhodný predovšetkým pre rodiny s deťmi, na západnom pobreží Istrie, ponúkame ubytovanie vo veľmi pekných mobilhomoch. Mobilhomy sú pre 4 dospelé osoby a 2 deti. Sú veľmi moderne vybavené - plnohodnotná kuchyňa, sociálne zariadenie, klimatizácia. Niektoré z nich majú dokonca aj svoj súkromný krytý bazén či vírivku na terase.

Naše mobilhomy si zamilujete!

Najpredávanejšie pobyty