Vir | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Ostrov Vir sa nachádza vo Vírskom mori na severozápadnom dieli Dalmácie. Ostrov Vir ponúka krásnu, panenskú prírodu s mnohými kúzelnými zákutiami, romantické pláže s priezračne modrou vodou, s minimálnym turistickým ruchom. Napriek tomu tu však nájdete kaviarničky, tržnicu, marínu, veľa obchodov, aquapark a lunapark, ktorý je v prevádzke po celú sezónu. Ostrov Vir obklopujú predovšetkým piesočnaté a okruhliakové pláže s krištáľovo priezračným morom, čo tento ostrov robí ideálnym na rodinnú dovolenku. Celý ostrov je prerastený borovicovými hájmi s dlhými, piesočnatými plážmi v bezprostrednej blízkosti mosta, ktorý ostrov Vir spája s pevninou. So skoro s 300 slnečnými dňami v roku je ostrov v hlavnej sezóne veľmi žiadaný. Kamenistá časť ostrova na jednej strane je zaujímavá morskou flórou a faunou a láka tak aj vášnivých potápačov. Vďaka svojej polohe v centre Chorvátskeho jadranu je ostrov ideálny na podnikanie rôznych výletov. V blízkosti nájdete Národný park Paklenica s impozantnými kaňonmi, súostrovie Kornati s 200 ostrovmi a polostrovmi, vodopády Krka, Vranské jazero a v neposlednom rade aj Plitvické jazerá. Cca 15 km od ostrova sa nachádza aj starochorvátsky kráľovský hrad Nin, kolíska chorvátskej civilizácie a ďalej 3000 rokov starý Zadar, povestný svojimi kultúrnymi a historickými pamätihodnosťami.

Ubytovanie na ostrove Vir

Apartmány Vir

Ostrov Vir patrí medzi naše ďaľšie nové destinácie v tohtoročnej sezóne. Ponúkame tu ubytovanie v luxusných apartmánových domoch. Na výber máte zo štúdia, 4 lôžkového a 6 lôžkového apartmánu. Vzhľadom k veľkosti apartmánov sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Apartmány sú rozdelené na dve kategórie - Standard a Premium. Všetky apartmány sú štandardne vybavené - plnohodnotná kuchyňa, sociálne zariadenie, klimatizácia. Premium je však novšie a viac moderné.

Webkamera Ostrov Vir

Webkamera je umiestnená priamo na pláži a je možné sledovať online dianie a počasie na ostrove Vir. Webkamera umožňuje sa pozrieť na prostredie ostrova Vir a vychutnať si tak miesto, aj keď tam zatiaľ človek nie je. O to viac sa potom teší na svoju dovolenku pri mori.

Webkamera Ostrov Vir

Najpredávanejšie pobyty