Veli Lošinj - Izba | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Hotelové ubytovanie na krásnom ostrove Lošinj ponúka luxus štvorhviezdičkového hotela Punta. Zamiluje si ho aj ten najnáročnejší klient vyhľadávajúcich luxus pri mori a plnú starostlivosť.

Hotel Punta

Štvorhviezdičkový vitality hotel Punta nájdeme v borovicovom lese, 50 metrov od pobrežia v meste Veli Lošinj. Ponúka moderné desing, luxusné wellness centrum a vlastné `a la carte reštaurácii. K dispozícii je špeciálne navrhnuté wellness centrum Vitality Zone, zahŕňajúce kryté a vonkajšie bazény, slnečné terasy, relaxačná časť, wellness a kozmetický salón s radom kozmetických, holistických a liečebných procedúr pod dohľadom odborníkov. Využiť môžete aj špeciálne koncipované omladzovacie procedúry a najrôznejšie antistresové programy.

Novo zrekonštruované dvojlôžkové izby Standard alebo Superior, situované na stranu more alebo do parku, majú vždy klimatizáciu, telefón, fén, sat. TV, prípojku na internet, trezor a minibar (za poplatok). Tiež väčšina izieb má balkón. Od hotela dostane každý hosť župan a prezuvky.

Veli Lošinj a jeho okolie

Malebné mestečko Veli Lošinj na juhovýchode ostrova Lošinj sa nachádza cca 4 km od letoviska Mali Lošinj. Môžete si vybrať prechádzku po "divokom" pobrežie s plážami skalnatého charakteru alebo prístav s množstvom kaviarní, reštaurácií a obchodíkov. Pre výnimočné klímu s veľmi priaznivými účinkami na dýchacie ústrojenstvo, azúrovo priezračné more a stabilne teplé počasie je Veli Lošinj obľúbenou destináciou mnohých dovolenkárov.

Najpredávanejšie pobyty