Veli Lošinj - Izba | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Vyhľadajte si svoj zájazd

Hotelové ubytovanie na krásnom ostrove Lošinj ponúka luxus štvorhviezdičkového hotela Punta. Zamiluje si ho aj ten najnáročnejší klient vyhľadávajúcich luxus pri mori a plnú starostlivosť.

Hotel Punta

Štvorhviezdičkový vitality hotel Punta nájdeme v borovicovom lese, 50 metrov od pobrežia v meste Veli Lošinj. Ponúka moderné desing, luxusné wellness centrum a vlastné `a la carte reštaurácii. K dispozícii je špeciálne navrhnuté wellness centrum Vitality Zone, zahŕňajúce kryté a vonkajšie bazény, slnečné terasy, relaxačná časť, wellness a kozmetický salón s radom kozmetických, holistických a liečebných procedúr pod dohľadom odborníkov. Využiť môžete aj špeciálne koncipované omladzovacie procedúry a najrôznejšie antistresové programy.

Novo zrekonštruované dvojlôžkové izby Standard alebo Superior, situované na stranu more alebo do parku, majú vždy klimatizáciu, telefón, fén, sat. TV, prípojku na internet, trezor a minibar (za poplatok). Tiež väčšina izieb má balkón. Od hotela dostane každý hosť župan a prezuvky.

Veli Lošinj a jeho okolie

Malebné mestečko Veli Lošinj na juhovýchode ostrova Lošinj sa nachádza cca 4 km od letoviska Mali Lošinj. Môžete si vybrať prechádzku po "divokom" pobrežie s plážami skalnatého charakteru alebo prístav s množstvom kaviarní, reštaurácií a obchodíkov. Pre výnimočné klímu s veľmi priaznivými účinkami na dýchacie ústrojenstvo, azúrovo priezračné more a stabilne teplé počasie je Veli Lošinj obľúbenou destináciou mnohých dovolenkárov.

Najpredávanejšie zájazdy