Veli Lošinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Veli Lošinj sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova Lošinj v Rijeckom zálive.  Je jedným z obľúbených letovísk v Jadranskom mori. Mestečko má približne  1000 obyvateľov a vyniká svojou architektúrou, parkami a záhradami.

Návštevníkmi je vyhľadávané najmä pre svoj kľud a veľmi priaznivé počasie počas celej sezóny. Má dlhú kúpeľnú tradíciu a v 19. storočí tu bola postavená honosná vila  Morská stráž, ktorá  je vyhlásená za rekreačno-zdravotný rezort. V súčasnosti v ňom pôsobí  sanatórium pre liečenie respiračných chorôb.

Unikátny výhľad na juh ostrova a  okolité ostrovy ponúka najvyšší kopec ostrova Grgoščák. Pre milovníkov vody sa v letovisku nachádzajú skalnaté pláže, ktoré majú upravené plošiny na opaľovanie a vstup do vody. Dovolenku Vám môže spestriť  výlet člnom na neďaleké ostrovy Male a Vele Orjule. Počas plavby pravdepodobne uvidíte z vody vyskakovať delfíny. Veli Lošinj je totiž sídlom chorvátskej nevládnej organizácie Modrý svet – Ústav pre výskum a ochranu mora. Je zameraná na projekty týkajúce sa populácie delfínov. Pod organizáciou pracuje Vzdelávacie centrum o mori, ktoré je otvorené aj pre verejnosť.

Celé mestečko pôsobí dojmom útulnosti a preto Vám ponúkame  ubytovanie v hoteli a apartmánoch.

Ubytovanie Veli Lošinj

Štvorhviezdičkový vitality hotel Punta sa nachádza v malebnom mestečku Veli Lošinj, iba 50 metrov od pobrežia. Je obklopený storočným borovicovým lesom a ponúka moderný dizajn, luxusné wellness centrum a vlastnú à la carte reštauráciu. Pre tých, ktorí skȏr preferujú apartmány, ponúkame Apartmány Punta, ktoré sa nachádzajú priamo pri mori s nádherným výhľadom na súostrovie. Apartmány Punta sú súčasťou Vitality Hotel Punta Complex. Hostia si mȏžu dopriať celé  vybavenie hotelu Punta.

Webkamera Veli Lošinj

Webkamera je umiestnená priamo v mestečku Veli Lošinj. Webkamera umožňuje sa pozrieť na porostredie a vychutnať si tak miesto aj keď tam človek zatial nie je. 
 

Najpredávanejšie pobyty