Šibenik Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

Ubytovanie Mobilhome

Mobilný dom typu Eurohouse je maximálne pre 6 osôb. Má dve spálne, je klimatizovaný a jeho rezomery sú 8 x 3 m. V jednej spálni sa nachádza manželské lôžko, v druhej spálni, ktorá je na druhej strane mobilného domu sú tri samostatné lôžka. Jedno z nich je poschodové. V strednej časti mobilného domu je denná miestnosť ( s možnosťou 1 prístelky) spolu s plne vybavenou kuchynkou ( riad, mikrovlnná rúra, varná kanvica, chladnička s mraziakom, plynový šporák). V mobilhome je kúpeľňa s WC. Pred domom sa nachádza drevená terasa krytá pláteným prístreškom s posedením.

Mobilný dom typu Eurohouse Plus je rovnaký ako typ Eurohouse. Rozdiel medzi nimi je v celodrevenej zastrešenej terase s posedením.

Beach resort Solaris

Štvorhviezdičkový rezort Solaris je od mesta Šibenik vzdialený 6 km. Tento kemp je súčasťou SOLARIS Resort, ktoré je veľmi známe a často vyhľadávané. Patrí medzi najlepšie vybavené stredisko na Jadrane. Nové bazény, bary na pláži, skanzen sú jedny z mála vecí, ktoré Vám resort môže ponúknuť. Toto moderné stredisko Vám ďalej ponúkne športovo - relaxačnú zónu, wellness a animačné objekty.

 

Webkamera Šibenik

Najpredávanejšie zájazdy