Šibenik Mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Šibenik

Šibenik je mesto aj prístav v strednej Dalmácii. Nedalo neho ústi rieka Krka do mora. Známy a význačný pre toto mesto a jeho okolie priemysel. Šibenik je význačné mesto a stredisko cestovného ruchu s množstvom pamiatok ako napríklad katedrála sv. Jakuba, ktorá patrí medzi pamiatky UNESCO.

Beach resort Solaris

Štvorhviezdičkový rezort Solaris je od mesta Šibenik vzdialený 6 km. Tento kemp je súčasťou SOLARIS Resort, ktoré je veľmi známe a často vyhľadávané. Patrí medzi najlepšie vybavené stredisko na Jadrane. Nové bazény, bary na pláži, skanzen sú jedny z mála vecí, ktoré Vám resort môže ponúknuť. Toto moderné stredisko Vám ďalej ponúkne športovo - relaxačnú zónu, wellness a animačné objekty. 

Za prehliadku stojí aj pevnosť Svätého Mikuláša v chorvátčine Sveti Nikola ležiace na samotnom konci prielivu Sveti Ante, ktorá pôvodne slúžila k obrane Šibeniku. Pri troške šťastia a za odlivu sa sem dostanete aj suchou nohou, ale lepšie je požičať si motorovú loď alebo využiť niektorého organizovaného výletu.

Webkamera Šibenik

Najpredávanejšie pobyty