Šibenik | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Šibenik sa nachádza v strednej Dalmácii, medzi mestami Zadar a Split. Patrí medzi najstaršie chorvátske mesto na pobreží Jadranu. Obklopujú ho štyri pevnosti, jeho súčasťou je aj veľký prístav. Vďaka nemu sa Šibenik stal dôležitým dopravným uzlom a turistickým mestom.

Jednou z najvýznamnejších pamiatok je Katedrála Sv. Jakuba. Patrí medzi najcennejšie katedrály v Šibeniku a je zapísaná do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Nenechajte si újsť renesančnú radnicu alebo kostol sv. Barbory.

Každý rok sa tu koná festival kultúry a zábavy Šibenické leto, ale aj medzinárodný detský festival. Pre tých, ktorí si radi občas doprajú nejaký ten adrenalínový zážitok, môžu vyskúšať bungee-jumping zo Šibenického mostu ponad rieku Krk.V okolí Šibeniku sa rozkladajú prekrásne dedinky a aj mnoho prírodných aktivít. Za navštívenie určite stojí Národný park Krka a súostrovie Kornati.

Ubytovanie Šibenik

Kemp Solaris

Šibenik je výborné miesto pre strávenie Vašej letnej dovolenky. V našej ponuke nájdete kemp Solaris v ktorom Vám ponúkame ubytovanie v mobilhome. Kemp Solaris sa nachádza 6 km od významného kultúrneho a turistického centra s bohatou históriou - mesta Šibenik. Kemp Solaris je súčasťou vyhláseného a často vyhľadávaného strediska SOLARIS Resort. 

Oblasť ponúka netradičné atrakcie a služby nielen pre deti,  ktoré naplnia všetky Vaše očakávania. Jedná sa o najlepšie vybavené stredisko na Jadrane . Nájdite tu novú sústavu bazénov s barom priamo na pláži, maketu námornej lode, skanzen, štýlové reštaurácie a bary. Moderné stredisko Solaris ponúka športovo - relaxačnú sezónu s Aquaparkami, wellness a animačné programy. Od sezóny 2013 je tu novo otvorený najväčší aquapark v celom regióne. Toto všetko je kemp Solaris.

Najpredávanejšie pobyty