Rovinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Romantické mesto sa nachádza na pobreží poloostrova Istrie, medzi mestami Poreč a Pula. Bývala rybárska osada si zachovala dodnes svoju atmosféru. Aj v súčasnosti mȏžete vidieť kotviť v najužšom centre mesta rybárske lode a člny. Obľúbenou destináciou je najmä pre svoj starobylí typický vzhľad. Mestu dominuje na kopci veža kostola Sv Eufemije z 18. storočia. Nachádzajú sa tu jedny z najkrajších parkov lesopark zlatni Rt, geologický park Monfiorenzo. V okolí sa nachádza 22 ostrovov. Najznámejšie sú Sv. Andrija a Sv. Katarína, na ktoré sa poriadajú výlety loďou, ako aj na Limský kanál.

Pobrežie Rovinj je lemované borovicami, ktoré poskytujú príjemný tieň a priestor k prechádzkam. Pozdĺž kamienkových pláži vedie promenáda pre chodcov a cyklistov. Pláže sú to čiastočne umelo upravované, doplnené betónovými plošinami a miestami je dovezený aj piesok. 

Táto moderná atraktívna destinácia ponúka všetky možnosti gastronómie a zábavy. Obľúbeným je Rovinjský letný festival a rybárske slávnosti fešty. Rovinj sa nazýva aj dejiskom podujatí a to najmä pre Croatian Summer Salsa Festival a Val Kulture.

Ubytovanie

Kemp Polari

V trojhviezdičkovom kempe, ocenenom ako jeden z najlepších kempov v Chorvátsku, sa nachádzajú naše mobilhomy. Vďaka svojej pestrej ponuke športov a aktivít je tento kemp ideálny pre športových nadšencov, ale určite nesklame ani tých, ktorí by tu radi prežili príjemnú rodinnú dovolenku. V našich mobilhomoch sa pohodlne ubytuje až 7 osôb. Mobilhomy sú veľmi moderne vybavené - plnohodnotná kuchyňa, sociálne zariadenie, klimatizácia. U vybraných typov mobilhomov môžete relaxovať v súkromnom krytom bazéne či vo vírivke.

Ako sa Vám páči naše mobilhomy?

Najpredávanejšie pobyty