Pronajma | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

 

Pronajma je malá obec v ktorej, žije iba 500 obyvateľov a nachádza sa 2 km od Baška Vody pod Jadranskou magistrálou. Obec patrí medzi menšie letoviská a jej časť leží v Národnom parku Biokovo. Okolitá príroda z nej robí jednu z najkrajších destinácií v Dalmácií. Jej názov pochádza z prírodného úkazu - nezvykle rýchly východ slnka, ktoré vychádza nad obcou neskȏr, ako v okolitých lokalitách.

Tretí najväčší ostrov v Jadrane - Brač sa nachádza len pár kilometrov od letoviska. Pravidelne sem premávajú výletné lode. Na ostrove sú významné tri jaskyňe pre potápanie - Maňajama 1 , Maňajama 2, Lučiča.

Webkamera Pronajma

Webkamera je umiestnená priamo na promnnáde a mȏžte tak sledovať online dianie a počasie v Pronajma.

Webkamera Pronajma

 

Ubytovanie Promajna

V našej ponuke ubytovaní nájdete apartmány, ktoré sú vhodné pre páry, rodiny s deťmi, aj pre väčšie skupiny. Tento rok ako novinku ponúkame krásne apartmány priamo na pláži.

Apartmány Pomajna sa nachádzajú priamo pri nádhernej kamienkovej pláži (cca  20 m) v centrálnej časti Promajny. Stačí iba pár krokov a už si mȏžete užívať pohody na pláži, či posedieť v jednej z plážových kaviarní.

Ďalej ponúkame krásne moderné apartmány v kľudnej časti mestečka Promajna apartmány Željko. Dva apartmány majú priestrannú terasu, jeden menšiu záhradku s posedením. Parkovanie sa nachádza priamo pri dome.

 

Najpredávanejšie zájazdy