Apartmány Primošten | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Apartmány sú umiestnené v novo postavenom krásnom dome, stojacom iba cez cestu, neďaleko recepcie kempu Adriatic, kde ponúkame veľmi populárne ubytovanie v prírode- drevené chatky. Tieto apartmány ponúkajú bazén na plávanie, hydromasážny bazén a posedenie s grilom. Súčasťou ubytovania v apartmánoch sú aj priepustky do kempu Adriatic, kde sú krásne pláže. Kemp Adriatic ponúka kamienkové pláže s pekným prístupom do vody. Tieto pláže sú oddelené skalkami na menšie úseky, čo vzbudzuje pocit väčšieho súkromia.

Apartmány sú vzdialené približne 2 km od historického mesta Primošten a sú tu zaistené parkovacie mieste pre klientov CK Atlas Adria.

Apartmánový dom poúka nasledujúce typy ubytovania:

Apartmán Mladen Ι - apartmán pre dve osoby s možnosťou prístelky. Nachádza sa tu jedna spálňa s manželskou posteľou, obývačka s kuchyňou, jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou je chladnička, TV, Wi-Fi, sociálne zariadenie so sprchovým kútom.

Apartmán Mladen ΙΙ - apartmán je pre štyri osoby s možnosťou prístelky. Nachádza sa tu spálňa s troma lôžkami ( dvojlôžko+ samostatné lôžko ), obývačka s kuchyňou, jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou je chladnička, TV, Wi-Fi, sociálne zariadenie so sprchovým kútom. fénom, žehličkou a balkónom alebo terasou.

Apartmán Mladen ΙΙΙ - apartmán je pre štyri osoby s možnosťou prístelky. Nachádzajú sa tu dve spálne ( v jednej spálni dvojlôžko + prístelka, v druhej spálni 2 lôžka ), obývačka s kuchyňou, jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou je chladnička, TV, Wi-Fi, sociálne zariadenie so sprchovým kútom. fénom, žehličkou a balkónom alebo terasou.

Apartmán Mladen ΙV - apartmán pre šesť ľudí v podkroví s možnosťou prístelky. Sú tu dve spálne ( v jednej spálni 3 lôžka, v druhej spálni 2 lôžka), obývačka s kuchyňou, jedálenským kútom a rozkladacou pohovkou s možnosťou prístelky. Samozrejmosťou je chladnička, TV, Wi-Fi, sociálne zariadenie so sprchovým kútom. fénom, žehličkou a dvoma balkónmi.

 

       Klienti vo všetkých apartmánoch majú možnosť si  priobjednať klimatizáciu za 7 € / deň - platba na mieste.Najpredávanejšie pobyty