Primošten | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

 

Mestečko Primošten sa nachádza približne 30 km južne od mesta Šibenik. Kedysi bol Primošten rybárska dedinka na malom ostrove, ktorý bol s pevninou spojený mostom. V súčasnosti bol navezený násyp a tak vznikol z neho poloostrov. Mestečko má zachovanú stredomorskú atmosféru a je obľúbeným cieľom pre turistov.

Domáci obyvatelia si udržujú svoje tradície a počas letných mesiacov sa tu konajú "Zvyky Primoštenu". Sú to dlhé noci plné folklóru, dalmantínskej ľudovej hudby a podávajú sa rôzne rybie špeciality, či domáce červené víno značky Babič. Pre tých, ktorí majú radšej modernú zábavu, nachádza sa tu klub " Aurora", ktorý je jednou z najpopulárnejších na Jadrane.


Pláž Velika Raduča je najväčšia pláž v Primoštene. Je ideálna pre malé deti pre pozvoľný vstup do mora.  Za návštevu tiež určite stojí Národný park Krka. Park je plný kaskád a vodopádov, pod ktorými sa mȏžete vykúpať. Výlet v parku si mȏžete predĺžit plavbou na lodi cez Visovacké jazero až k Rošskému jazeru.

 

Ubytovanie Primošten

Kemp Adriatic

V Kemp Adriatic, ktorý je situovaný asi 2 km od chorvátskeho mestečka Primošten, sa nachádzajú naše mobilhomy, safari bungalovy a karavany. Kemp Adriatic je ideálne rozložený. Všetko v kempe je v bezprostrednej blízkosti od mora; ponúkame karavany priamo na pláži. Z krásnych štrkových pláží, ktoré sa tiahnu od kempu až do mesta Primošten, sa naskytá očarujúci pohľad na otvorené more.

Nájdete tu volejbalové ihrisko, ihrisko na malý futbal, basketbalové ihrisko, tenis, stolný tenis a ďalšie športové vyžitie. Reštaurácia, beach bar, market, cukráreň a niekoľko sociálnych zariadení na vyššej úrovni je samozrejmosťou.

Apartmány Primošten

Apartmány Primošten sú umiestnené v novom dome, ktorý stojí len cez cestu od miesta, neďaleko recepcie kempe Adriatic, kde máme naše ďalšie ubytovanie - mobilhomy, safari bungalovy a karavany. Súčasťou apartmánového domu je bazén na plávanie, hydromasážne bazén a posedenie s grilom.

Najpredávanejšie zájazdy