Primošten | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Primošten, ktorého krásne fotky často reprezentujú Chorvátsko v propagačných materiáloch, sa nachádza asi 30 km južne od mesta Šibenik. Primošten sa rozkladá na dvoch polostrovčekoch, čo je práve to, čo dodáva mestu jeho jedinečný charakter. Ak sa pýtate prečo práve názov Primošten? je to jednoduché. Jeden z týchto polostrovov bol predtým ostrovčekom, ktorý bol s pevninou spojený mostom - preto Primošten čiže "pripojený mostom".

Terasovito rozložená dediny s prudkými úzkymi uličkami sa ponúka k príjemným prechádzkam s peknými výhľadmi na okolie. V sezóne je Primošten aj mestom zábavy a kultúrneho vyžitia. V jednom z najznámejších a najväčších klubov v Chorvátsku vôbec - klub Aurora - sú v letných mesiacoch poriadané každý víkend vyhlásené diskotéky. Priaznivci kľudnejšieho programu môžu zájsť na koncert, folklórne vystúpenia atď. Na tunajšie námestí. Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov. V Primoštenu sa nachádza škola jachtingu, škola potápania, windsurfingu i rôzne vodné atrakcie typické pre Chorvátsko, ako vodné skútre, jazda na nafukovacích kruhoch, na banáne či rokov s padákom za loďou.

Ubytovanie Primošten

Kemp Adriatic

V Kemp Adriatic, ktorý je situovaný asi 2 km od chorvátskeho mestečka Primošten, sa nachádza naša mobilhomy a safari bungalovy. Kemp Adriatic je ideálne rozložený. Všetko v kempe je v bezprostrednej blízkosti od mora. Z krásnych štrkových pláží, ktoré sa tiahnu od kempu až do mesta Primošten, sa naskytá očarujúci pohľad na otvorené more.

Nájdete tu volejbalové ihrisko, ihrisko na malý futbal, basketbalové ihrisko, tenis, stolný tenis a ďalšie športové vyžitie. Reštaurácia, beach bar, market, cukráreň a niekoľko sociálnych zariadení na vyššej úrovni je samozrejmosťou.

 

Najpredávanejšie pobyty