Poreč Mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Mobilhome Capri

Mobilný dom s tromi spálňami, ktoré sú maximálne pre 8 osôb. Všetky sú klimatizované a ich celkové rozmeru sú 7,6 x 3,8m. Jedna spálňa je vybavená manželeskou posteľou, v druhej sú dve samostatné lôžka  a v tretia izba je vybavená dvoma lôžkami ( jedno z nich je poschodové). V strednej časti mobilného domu je denná miestnosť ( kde je možnosť dvoch prístelok ) spolu s vybavenou kuchynskou linkou ( riad, mikrovlnná rúra, varná kanvica, veľká chladnička s mraziakom, plynový šporák). V tomto type mobilného domu je kúpeľňa spoločná s WC. Pred mobilným domom je zastrešená drevená terasa s posedením.

Poreč

Mesto Poreč je jedným z ideálnych miesto pre strávenie Vašej dovolenky pri mori. Je tu výborná dopravná dostupnosť a služby s vysokou kvalitou. Na svoje si tu prídu aj milovníci zelenej flóry a teplého mora. Ale aj tí, ktorí majú radi históriu, pamiatky a kultúrne akcie. 

Kemp Bijela Uvala

Kemp má štyri hviezdičky a zodpovedá európskej kvalite. Patrí medzi najluxusnejšie a najlepšie vybavené kempy v Chorvátsku. K základnému vybaveniu kempu patri kvalitné sociálne zariadenie, pekáreň, stánky s potravinami, obchody a reštaurácie. Ak máte radi zábavu, tak radi uvítate diskotéky. Tenisové kurty, ping-pongové stoly, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko a iné uvítajú nielen športový nadšenci. V kempe nájdete bazény a tobogány. Milovníci vodných športov si môžu zapožičať vodné skútre alebo vyskúšať vodné lyžovanie.


Kemp Bijela Uvala dostala ocenenie Camping van het jaar 1999 a 2001 (najlepší v EU).

 

Webkamera Poreč

Najpredávanejšie pobyty