Poreč Karavany | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Ubytovanie Karavany

Karavany majú dve spálne. Stoja neďaleko sociálneho zariadenia a pláže. V karavane sa môže ubytovať 4-5 dospelých osôb. Karavany majú rozmer cca 5m na dĺžku a 2,4 ma šírku. Na karavan nadväzuje stan s drevenou dlážkou. Vonkajšie posedenie je taktiež kryté. Karavany majú strešnú nadstavbu ako ochranu pred slnkom a dažďom. Sú plne vybavené ( mikrovlnná rúra, elektrický a dvojplatničkový varič, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, riad, príbor, vankúše, deky, stôl, stoličky, osvetlenie, gril, TV). Pre každý karavan je zavedená voda.

Kemp Zelena Laguna

Štvrohviezdičkový kemp Zelena Laguna sa nachádza v turistickom komplexe. Od mesta Poreč je vzdialený 5 km a 2 km od Funtuny. Zábava, šport a gastronomická ponuka je jednou z najkompletnejších na Jadrane. Skalnaté pláže sú tu upravené betónovými plošinami na opaľovanie, ale sú tu aj miesta s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže je vyhradená pre nudistov. Medzi štandardné vybavenie kempu patrí kvalitné sociálne zariadenie, pekáreň, stánky so zeleninou, obchody a reštaurácie. Diskotéky uvítajú tí, čo sa večer radi vydajú za zábavou. Športovci môžu využiť Tenisové kurty, ping-pongové stoly, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko a iné. V kempe nájdete ak bazény a tobogány. Ak ste vodný nadšenec môžete si tu zapožičať vodné skútre, vyskúšať Paraflu alebo vodné lyžovanie. Je možné si tu zapožičať vodné bicykle či čln. V kempe je aj umývačka áut. Zdravotné stredisko vrátane stomatológia je tu tiež.

 

Webkamera Poreč

Najpredávanejšie pobyty