Poreč | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Letovisko Poreč sa nachádza na západnom pobreží poloostrova Istria. Patrí medzi najväčšie stredisko cestovného ruchu. Je druhým najväčším mestom Istrie hneď po 60 km vzidalenom meste Pula. Súčasťou ostrova je aj malý ostrovček sv. Nicola.

V Poreči bolo vyznamenaných niekoľko pláži Modrou vlajkou. Nachádzajú sa tu rozmanité prírodné kamienkové pláže s trávnatými plochami, ktoré sú veľmi príjemné na vyhrievanie sa pod slnkom.

Do zoznamu svetového dedičstva UNESCO sa zapísala Eufraziova bazilika, ktorá je jedným z hlavných lákadiel. Určite za návštevu stojí námestie Marafor so zvyškami Neptunovho a Martoveho chrámu.

Poreč je veľkým športovým strediskom, ktoré ponúka mnoho aktivít. Vyskúšať mȏžete vodné lyžovanie, windsurfing, potápanie. Pasívny športovci mȏžu navštíviť niektoré zo športových podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú.

Ubytovanie Poreč

Poreč je miesto, ktoré svojou históriou, kultúrou a prostredím upúta takmer každého. Mȏžeme povedať, že stojí za to navštíviť ho. Aby ste aj Vy mohli “ochutnať” túto atmosféru ponúkame Vám ubytovanie v mobilhome alebo karavane v dvoch strediskách Bijela Uvala a Zelena Laguna.

Kemp Bijela Uvala

Štvorhviezdičkový kemp Bijela Uvala patrí do svetoznámeho letoviska ZELENA LAGUNA, 3 km južne od malebného mesta Poreč. Jeden z najluxusnejších kempov v Európe, ktorý je opakovane oceňovaný v celoeurópskej súťaži Kemp roku. V tomto luxusnom kempe ponúkame mobihome a karavany.

Kemp Zelena Laguna

Kemp sa nachádza v celku rovnomenného turisického komplexu, ktorého športovno, zábavná a gastronomická ponuka je jednou z najkompletnejších na Jadrane. V tejto krásnej destinácii si mȏžete z našej ponuky vybrať mobilhome.

Najpredávanejšie pobyty