Podgora | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Vyhľadajte si svoj zájazd
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ zájazdu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

 

Podgora je jedným z atraktívnych letovísk Makarskej riviéry. Je ideálnym miestom  odpočinku a sezóna tu trvá až do neskorej jesene. Útulné zátoky a prekrásne pláže  predstavujú to pravé pre dovolenkové atraktivity.

Výhľad na mesto a okolité more si mȏžete vychutnať z vrcholu nad prístavom, kde sa nachádza pamätník Partizánskej námornej flotily - “Galebové krídla”. Pláž Plešivac sa zaraďuje medzi najvyhľadávanejšie. Je to široká kamienková zátoka, ktorá má viac ako jeden kilometer. V Podgore vyviera aj niekoľko sladkovodných prameňov, známy je najmä liečivý prameň Klokun.

Kultúrne slávnosti sa tu konajú počas celej sezóny. Najväčšia slávnosť sa uskutočňuje každoročne v polovici augusta, v deň sviatku patróna mesta sv. Vincenta. Medzi obľúbené patria aj výlety na blízke ostrovy Brač, Hvar a Korčula.

 

Podgora panorama web kamera

Webkamera je umiestnená priamo na pláži v Podgore a mȏžte tak sledovať online dianie a počasie.

Webkamera Podgora

 

Ubytovanie Podgora

Hotel Sirena

Ubytovanie ponúkame v klimatizovaných izbách, ktoré sú v hoteli Sirena, s výhľadom na more ale aj do parku. Sat. Tv, telefón, balkón a WI-FI pripojenie je samozrejmosťou. Výhodou je aj vlastný vonkajší bezén, wellness, reštaurácie priamo na pláži, coctail bar a 24 hodinový servis na recepcii. Trojhviezdičkový hotel Sirena je situovaný v západnej časti Podgory. Veľkou výhodou je jeho poloha. Nachádza sa totiž na okraji Podgory. Teda mimo rušné centrum, a zároveň stojí priamo pri pláži.

Najpredávanejšie zájazdy