Pakoštane - Chatky | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

Kemp Cuka, kde sú umiestnené naše chatky, je menším súkromným kempom, ktorý sa nachádza neďaleko centra Pakoštane. Celý kemp slúži iba našim klientom a veľkou výhodou je aj česky hovoriaci delegát priamo v kempe. Skúsený delegát Vám ponúkne všetky možnosti výletov v tejto krásnej časti Chorvátska. Kemp Cuka je vybavený recepciou, sociálnym zariadením s teplou vodou a požičovňou športových potrieb vrátane stolného tenisu. Ostatné služby, ako sú obchody, zmenárne, reštaurácie, kaviarne nájdete v blízkom centre mestečka Pakoštane. (cca 5 min. chôdze)

Ubytovanie chatky - Pakoštane

V kempe sú umiestnené chatky, ktoré slúžia ako dvojlôžkové chatky bez možnosti prístelky, alebo štvorlôžková chatka s možnosťou jednej prístelky. Chatka je rozdelená pevnou stenou na dve identické časti. Obe majú samostatný vchod a kuchynku ( dvojice tak nezdieľajú s druhou dvojicou vôbec nič).

Chatka je vždy vybavená kuchynským kútom so základnými potrebami pre varenie a stolovanie, sklokeramickou doskou , rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s obsahom 140l s malým zamrazovačom, v každej polovici je dojlôžko, dostatočne veľký priestor pre stolovanie a úložné priestory pre oblečenie a batožinu. Celkové rozmery chatky sú 6 x 4 m.

                Pozrite si sami detajlnejší popis a fotografie chatiek v Pakoštane.

Najpredávanejšie zájazdy