Pakoštane - Chatky | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Kemp Cuka, kde sú umiestnené naše chatky, je menším súkromným kempom, ktorý sa nachádza neďaleko centra Pakoštane. Celý kemp slúži iba našim klientom a veľkou výhodou je aj česky hovoriaci delegát priamo v kempe. Skúsený delegát Vám ponúkne všetky možnosti výletov v tejto krásnej časti Chorvátska. Kemp Cuka je vybavený recepciou, sociálnym zariadením s teplou vodou a požičovňou športových potrieb vrátane stolného tenisu. Ostatné služby, ako sú obchody, zmenárne, reštaurácie, kaviarne nájdete v blízkom centre mestečka Pakoštane. (cca 5 min. chôdze)

Ubytovanie chatky - Pakoštane

V kempe sú umiestnené chatky, ktoré slúžia ako dvojlôžkové chatky bez možnosti prístelky, alebo štvorlôžková chatka s možnosťou jednej prístelky. Chatka je rozdelená pevnou stenou na dve identické časti. Obe majú samostatný vchod a kuchynku ( dvojice tak nezdieľajú s druhou dvojicou vôbec nič).

Chatka je vždy vybavená kuchynským kútom so základnými potrebami pre varenie a stolovanie, sklokeramickou doskou , rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s obsahom 140l s malým zamrazovačom, v každej polovici je dojlôžko, dostatočne veľký priestor pre stolovanie a úložné priestory pre oblečenie a batožinu. Celkové rozmery chatky sú 6 x 4 m.

                Pozrite si sami detajlnejší popis a fotografie chatiek v Pakoštane.

Najpredávanejšie pobyty