Pakoštane | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

 

Prístavné mestečko Pakoštane sa nachádza v strede Jadranského pobrežia. Blízkosť turistických centier Zadra a Biograda je ideálna pre preskúmanie priľahlých oblastí. Len dva kilometre od letoviska je vzdialené najväčšie Vranské jazero a jeho park, ktoré má vhodné podmienky pre rybolov. Z prístavu je výhľad na ostrovčeky Babuljaš, Svätá Justína a Veli Škojl.  

Ak túžite vidieť nedotknutú prírodu a Kornatské ostrovy,  musíte navštíviť ostrov Otok Vrgada, ktorý tiež ponúka prekrásne pláže s jemným žltým pieskom. Raj pre plavbu je  zátoka, ktorá vedie k Národnému parku Kornati. Národný park sa rozlieha na 147 ostrovčekoch a útesoch rôznej veľkosti. Zaujímavosťou je, že každý rok sa tu koná procesia na lodiach k Marianskému kostolu v Podtrackom zálive.

Pakoštane sú očarujúcou destináciou, vhodnou pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku.

 

Webkamera Pakoštane

Webkamera je umiestnená priamo v centre Pakoštane s výhľadom na ostrov Vrgada - Kornati a môžte tak sledovať online dianie a počasie.

Webkamera Pakoštane 

Ubytovanie Pakoštane

V mestečku Pakoštane sa nenachádzajú žiadne veľké hotelové komplexy, skȏr súkromné ubytovanie v apartmánoch a kempe Cuka.

 

Kemp Cuka

Kemp Cuka, kde sú umiestnené naše chatky, je menším súkromným kempom, ktorý sa nachádza neďaleko centra Pakoštane. Veľkou výhodou je skutočnosť, že celý priestor kempu slúži iba klientom našej cestovnej kancelárie. Kemp Cuka je vybavený recepciou, sociálnym zariadením s teplou vodou  a pôžičovňou športových potrieb vrátane stolného tenisu. Ostatné služby  - obchody, zmenárne, reštaurácie, kaviarne, tržnice a podobne sa nachádzajú blízko centra mestečka Pakoštane (približne 5 minút chȏdze).

 

Apartmány Pakoštane

Moderný apartmánový dom  je postavený neďaleko kempu Cuka, kde sa nachádzajú naše chatky a kde pȏsobia naši českí delegáti, na ktorých sa mȏžete obrátiť s akýmkoľvek dotazom. Veľmi pekné a moderné apartmány Pakoštane ponúkajú ubytovanie pre 2-6 osȏb. Apartmány sú plne vybavené a disponujú priestrannou terasou. Klienti majú možnosť parkovania priamo pri apartmánoch na uzavretom súkromnom parkovisku. K pláži sa dá dostať okolo nášho kempu Cuka, centrum Pakoštane je približne 600 m.

Najpredávanejšie pobyty