Omiš | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Umiestnený v srdci Dalmácie. Omiš predstavuje dokonalú východiskovú destináciu pre objavovanie zvyšku Dalmácie. Jej ostrovov, jej hrdé histórie, kultúrne dedičstvo a prírodne krásy. Prastaré rímske mestá Split a Salona sú vzdialené iba pol hodiny cesty od Omišu. Ostrovy Brač, Hvar, Korčula a Vis sú Vám z Omišu na dosah ruky. Početné pláže a zátoky, stredomorská flóra, bohatá kultúrna a gastronomická ponuka, čerstvý vzduch a priezračne modré more robia Omišskú Riviéru dokonalým útočiskom pre tých, ktorí hľadajú oddych od moderného životného rytmu. Prekrásna rieka Cetina a jej kaňon, skalnaté krásky pohoria Dinara, Mosor a Babnjaca, prastaré olivové háje, vinohrady a blízke  ostrovy tvoria dohromady prostredie neuveriteľne krásnym. Pre tých, ktorí vyznávajú aktívnu dovolenku, je Omiš naozaj dokonalou destináciou. Rafting na rieke Cetine, voľné lezenie, potápanie, rybolov, horolezectvo, pešia turistika v prírode, windsurfing, to sú len niektoré z aktivít, ktoré jedinečná Omišská Riviéra ponúka svojim návštevníkom.

Ubytovanie Omiš

Kemp Galeb

V jednom z najlepším kempov v Chorvátsku tento rok ponúkame ubytovanie v luxusných mobilhomoch, v ktorých sa môže ubytovať až 8 osôb. Tieto mobilhomy sú úplne bezkonkurenčné vďaka svojej polohe - len pár krokov od pláže, niektoré z nich priamo na pláži. Všetky mobilhomy sú plne vybavené kuchyňou, sociálnym zariadením a klimatizáciou. Vonku sa môžete posadiť s priateľmi či rodinou pri pohári vína pod zastrešenou terasou alebo prežiť príjemné chvíle vo vírivke, ktorá je súčasťou mobilhomu Relax Premium.

Webkamera Omiš

Webkamera je umiestnená priamo v mestečku a dá sa sledovať online dianie a počasie v Omiši. Webkamera umožňuje sa pozrieť na prostredie Omišu a vychutnať si tak miesto, aj keď tam zatiaľ človek nie je. O to viac sa potom teší na svoju dovolenku pri mori.

Webkamera Omiš

Najpredávanejšie pobyty