Novalja Mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Mobilhome kemp Straško

Mobilhome ponúka ubytovanie pre 4 dospelé osoby + 2 deti do 12 rokov. V mobilhome je štandardom klimatizácia a vlastné sociálne zariadenie - sprchový kút, WC, umývadlo, dve oddelené spálne. V mobilhome je tiež pomerne veľká obývačka s vybavenou kuchynskou linkou, kávovarom, jedálenský kút a TV. Súčasťou mobihomu je aj priestranná krytá terasa, kde si perfektne vychutnáte večer na svojej dovolenke v kempe Straško.

 

Mobilhome 32 m² Premium - premium zóna (od druhej rady)

Mobilhome 32 m² Adria - v blízkosti kultúrneho a športového centra (taktiež od druhej rady)

Mobilhome 34 m² Mediteran - v blízkosti kultúrneho a športového centra

 

            Ceny a fotky: Mobilhome. Ako sa Vám páčia?

Kemp Straško

Štvorhviezdičkový kemp Stračko sa rozlieha v tieni borovíc priamo na pláži. Od mesta Novalja je vzdialený približne 1 km. Celý kemp lemuje najdlhšia chorvátska pláž (2 km) s výhľadom na čiastočne otvorené more. Kamienky a pozvoľný vstup do mora vytvárajú ideálne podmienky pre rodiny s malými deťmi. V kempe sú dve reštaurácie s ponukou typických chorvátskych jedál a morských špecialít. Ďalej sa v kempe nachádza pizzeria, pivnica, dva obchody a pekárne. V kempe Straško si tiež môžte zapožičať bicykle, skútre alebo vodné bicykle.

Športové využitie v kempe Straško

Športové aktivity  v kempe: osvetlené tenisové kurty, volejbalové ihrisko pre plážový volejbal, stolný tenis, fitness, aerobic a aquaaerobic, detský kútik s detským ihriskom a miniclubom pod vedením animátorov.


Časť kempu je vyhradená pre nudistov. Kemp Straško patrí medzi najlepšie vybavené kempy v celom Chorvátsku a preto je obľúbený turistami všetkých generácii.

Najpredávanejšie pobyty