Novalja | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Keď sa povie Novalja, takmer každý si vybaví ostrov Pag a jeho svetoznámu pláž ZrćeNovalja sa považuje za jedno najznámejších miest na ostrove Pag. Nachádza sa na juhozápadnom pobreží ostrova, 7 km od trajektu Žigljenu.

Novalja sa pýši nielen  krásnymi  kamienkovými plážami, ale aj pieskovými, ktoré sú vhodné pre najmenších. Piesočnatú pláž nájdete aj v kempe Straško. Ak vyhľadávate dlhú večernú zábavu a najmä nočný život, Novalja je pre Vás to pravé. Nie nadarmo sa jej hovorí “chorvátska Ibiza”. Letovisko preto láka mladých ľudí z celej Európy. Počas sezóny sa tu poriadajú festivaly a rȏzne párty.

Približne len 2 km v zátoke Stara Novalja sa nachádza prekrásna piesočnatá pláž Planjka-Trinčel. Miestnou raritou je rímsky podzemný vodovod, ktorému domáci hovoria Talijanova buža - Talianska diera.

Uvytovanie Novalja

Kemp Straško

Krásne pláže, celodenná zábava a miestne špeciality, to všetko Vám Novalja mȏže ponúknuť. My pre Vás máme možnosť ubytovania v mobilhome v známom kempe Straško. Kemp Straško je na medzinárodnej úrovni, do jeho výbavy patria, okrem iného, aj obchody a kultúrne centrum. Športové centrum ponúka 11 osvetlených tenisových kurtov, ktoré majú tri druhy povrchov, pingpongové stoly, dráhy pre minigolf, plážový volejbal a niekoľko ihrísk. Animátori majú denne pripravený bohatý program, nielen pre deti ale aj pre dospelých. V roku 2015 kemp Straško otvoril bazénový komplex. Kemp Straško skrátka zaručuje, že sa na svojej dovolenke určite nebudete nudiť. Celý kemp Straško lemuje najdlhšia chorvátska pláž (2 km) s výhľadom na čiastočne otvorené more.

Kemp Straško mobilhome

Ubytovanie v mobilhome je veľmi komfortné. Kemp Straško ponúka niekoľko variant ubytovaní v mobilhome. Záleží, ako ďaleko chcete byť od mora ubytovaný. Ponúkame mobilhome Premium, Adria a Mediteran. Mobilhome je ideálnym miestom k stráveniu  Vašej letnej dovolenky.

Najpredávanejšie pobyty