Murter Mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Ubytovanie Mobilhome

Mobilhome Sunseeker je maximálne pre 6 osôb. Mobilné domy sú klimatizované a majú dve spálne a ich rozmery sú 8 x 3 m. V jednej spálni je manželské lôžko, v druhej, ktorá je na druhej strane mobilného domu, sú tri samostatné lôžka, jedno z nich je poschodové. V strednej časti mobilného domu je denná miestnosť ( s možnosťou 1 prístelky) spolu s vybavenou kuchyňou riad, mikrovlnná rúra, varná kanvica, veľká chladnička s marziakom, plynový šporák). V mobilnom dome je kúpeľňa s WC. Pred mobilným domom je drevená terasa krytá s plátenným prístreškom a posedením.

Mobilný dom Sunseeker Plus je rovnaký ako Sunseeker, pred mobilným domom je celodrevenná zastrešená terasa s posedením.

Mobilný dom Eurohouse je rovnaký ako Sunseeker.

Murter

Ostrov murter je súčasťou Šibenického súostrovia. S pevninou je spojený malým mostom v meste Tisno. Tento "zelený ostrov" je plný nádhernej prírody. Nachádza sa tú veľké množstvo krásnych zátok s plážami.

Kemp Jezera Village

Tento trojhviezdičkový kemp sa nachádza v juhovýchodnej časti ostrova Murter a je vzdialený cca 3 km od mestečka Tisno pri zátoke Lovišča. Kemp má veľmi dobré zázemie a je rozložený v miernom svahu , ktorý je z časti zaistený borovicami, ktoré sa tiahnu pozdĺž pobrežia. V kemmpe nájdeme sociálne zariadenia, supermarket, reštauráciu, kaviareň, zmenáreň, kaderníctvo a iné. Športovci určite ocenia aj športové centrum s tenisovými kurtami, stolným tenisom, ihriskom pre basketbal, minigolf a  podobne.

Najpredávanejšie pobyty