Murter | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

Murtner je najväščí ostrov Šibenického súostrovia. Ostrov je spojený s mostom v blízkosti mesta Tisno . Murter je hlavným strediskom lodných výletov najmä do Národného parku Kornati alebo vodopádov rieky Krk. Nachádza sa tu aj najznámejšia továreň na výrobu drevených lodí.

Má  jedinečnú polohu a v blízkosti sa nachádzajú známe mestá Zadar a Šibenik. Ostrov je známy aj pre jeho prekrásne pláže a zátoky. Medzi najznámejšie pláže patrí Slanica a Čigrada. Prevažne sú pieskové s malými kamienkami. Obe sú veľmi dobre vybavené rôznymi ihriskami, sprchami alebo reštauráciami.

Ubytovanie Murter

Naše ubytovanie nájdete v trojhviezdičkovom kempe Jazera Villag, v klimatizovaných, dvojlôžkových mobilných domoch (mobilhome) pre 4-6 osôb. Nachádza sa v zátoke, ktorá je chránená proti vetru a more je tu vždy o niečo teplejšie. V kempe Jezera Village je organizovaná aj animačným programom pre deti. Vzdialenosť od kamienkových pláži  pri mori je približne 150 m.

Najpredávanejšie zájazdy