Murter | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Murter je najväščí ostrov Šibenického súostrovia. Ostrov je spojený s mostom v blízkosti mesta Tisno. Murter je hlavným strediskom lodných výletov najmä do Národného parku Kornati alebo vodopádov rieky Krk. Nachádza sa tu aj najznámejšia továreň na výrobu drevených lodí.

Má  jedinečnú polohu a v blízkosti sa nachádzajú známe mestá Zadar a Šibenik. Ostrov je známy aj pre jeho prekrásne pláže a zátoky. Medzi najznámejšie pláže patrí Slanica a Čigrada. Prevažne sú pieskové s malými kamienkami. Obe sú veľmi dobre vybavené rôznymi ihriskami, sprchami alebo reštauráciami.

Ubytovanie Murter

Naše ubytovanie nájdete v trojhviezdičkovom kempe Jezera Village, v klimatizovaných, dvojlôžkových mobilných domoch (mobilhome) pre 4-6 osôb. Nachádza sa v zátoke, ktorá je chránená proti vetru a more je tu vždy o niečo teplejšie. V kempe Jezera Village je organizovaná aj animačným programom pre deti. Vzdialenosť od kamienkových pláži  pri mori je približne 150 m.

Najpredávanejšie pobyty