Mali Lošinj - Safari Bungalov | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Safari bungalov

Novinka a trendom budúcnosti, sú tieto safari stany a safari bungalovy. Tieto alternatívne ubytovania sú synonymom luxusnej dovolenky v prírode. Kemp Čikat naviac ponúka skvelé podmienky pre strávenie dovolenky  párom ale aj pre rodiny s deťmi. Glamping, alebo luxusné kempovanie, je v súčasnej dobre v oblasti cestovného ruchu absolútnou novinkou. Kúzlu spojené s pobytom v prírode a komfortnému ubytovanie podlieha čím ďalej viac ľudí a je úplne pochopiteľné z akého dôvodu.

Uniknite do prírody z uzavretých miestností na čistý vzduch, zároveň však bez akýchkoľvek kompromisov čo sa týka očakávaného pohodlia.

Safari bungalov sú veľmi priestranné s rozmermi cez 35m². Safari bungalovoch nájdete 2 priestranné spálne s pohodlnými posteľami a kvalitnými matracmi. V obývacej izbe sa nachádza plne vybavená kuchyňa s chladničkou, sklokeramickou doskou, rýchlovarnou kanvicou a dostatočný priestor na stolovanie

Všetky miesta sú od seba oddelené pevnou stenou, ktorá je aj úložným priestorom. Veľkú časť Safari bungalovu tvori priestranná zastrešená terasa, kde sa pri stole pohodlne usadí až 6 osôb. Celý bungalov je zladený do moderného desingu a po estetickej stránke je naozaj skvelou alternatívou  ubytovania v kempe Čikat pri mestečku Mali Lošinj.

Mali Lošinj kemp Čikat

Na ostrove Lošinj, ponúkame moderné ubytovanie v Safari bungalovoch. Safari bungalovi sú prepojením ubytovania v prírode a zároveň pohodlie s vlastnou vybavenou kuchyňou, chladničkou, priestrannou terasou. Dovolenka v kempe Čikat je vhodná pre páry ako aj pre rodiny s deťmi. Kemp Čikat je umiestnený  2 km od mesta Mali Lošinj.

Vybavenie kempu Čikat

Ide o štvorhviezdičkový kemp, ktorý je rozdelená do niekoľkých častí. Do vybavenia patrí samoobsluha, niekoľko reštaurácií, kaviarne, volejbalové ihrisko, detské ihrisko a mnoho ďaľšieho čo takýto luxusný kemp môže ponúknuť.

Sociálne zariadenia sú na skvelej úrovni so stálou údržbou. Pláže sú prevažne skalnatého typu s betónovými plošinami. Nachádzajú sa tu aj kamienkové pláže, dovolenku si tak užijú najmä rodiny s deťmi. Celý kemp Čikat je umiestnený pod borovicami, ktoré chránia pred slnkom, takže aj pri veľkých horúčavách Vám budú poskytovať tieň, kde sa môžete schovať.

Mali Lošinj je ideálnym miesto pre športovcov. Okrem spomenutých ihrísk, sa neďaleko kempu nachádza aj basketbalové ihrisko a tenisové kurty. Na svoje si tu prídu aj cyklisti, ktorí si na bicykli môžu prejsť takmer celý ostrov Lošinj a absolovovať tak výlety s nádhernými výhľadmi z pobrežia ostrova.

Aquapark Čikat

Hlavnou novinkou pre našich klientov je bezplatný vstup do Aquaparku Čikat. V hlavnej sezóne je pre deti pripravený animačný program.

                                 

Najpredávanejšie pobyty