Apartmány Mali Lošijn | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Apartmány sú skvelou alternatívou ubytovania v meste Mali Lošinj. Ponúkame ubytovanie pre páry, rodiny s deťmi a väčšie skupiny.

Kemp Čikat - Vila Kredo

V kemp Čikat ponúkame ubytovanie v apartmánoch a izbách v štvorhviezdičkovej vile Kredo. Priamo na plážovej promenáde nájdete reštauráciu Kredo Bar. Hostia ubytovaný  vo vile majú k dispozícii priestrannú terasu s lehátkami v dobre udržiavanej záhrade, kde sa môžu príjemne vyhrievať na slnku. Ubytovanie vo vile Kredo ponúka krásne apartmány a izby. Vyberie si naozaj každý, kto hľadá komfortné ubytovanie v blízkosti krásnych pláží.

Apartmány Antonieta

Medzi mestami Mali Lošinj a Veli Lošinj sa nachádza oblast a krásny záliv Valdarke. Apartmány v tejto kľudnej oblasti majú krásny výhľad na more. Sú umiestnené približne 1km od mesta Mali Lošinj. Táto oblasť sa vyznačuje úplným kľudom a pohodou.. Tieto apartmány sú skvelé pre páry, ktoré hľadajú kľud a súkromie. Apartmány Antonieta sa skladajú z dovch oddelených apartmánov blízko seba. Toto miesto je teda vhodné napríklad aj pre dovolenku s priateľmi alebo teenagermi, ktoré chcú mať svoje vlastné súkromie.

 

Najpredávanejšie pobyty