Mali Lošinj | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Mali Lošinj je významné letovisko a najväčšie mesto na Chorvátskom ostrove Lošinj. Ostrov sa nachádza v Kvarnerskom zálive v severnej časti Jadranského mora. Vedľajší ostrov Cres je oddelený len umelo vybudovaným prieplavom.

Mali Lošinj je vyhľadávaný kvôli klimatickým podmienkam, ktoré majú priaznivé účinky na ľudský organizmus, najmä pre alergikov a astmatikov. Letovisko má veľmi príjemné podnebie a stalo sa jedným  najobľúbenejším kúpeľným strediskom vo východnom Jadrane.

Oblasť je určená aj pre milovníkov vodných športov ako sú windsurfing, jachting. Zaujímavosťou sú rôzne podmorské výlety, na najkrajšie miesta podmorskej fauny a flóry, prípadne výlety loďou na blízke ostrovy Inuje a Ilovnik.

Ubytovanie Mali Lošiinj

Mali Lošinj kemp Čikat

Na ostrove Lošinj, konkrétne v kempe Čikat, ponúkame nové moderné ubytovanie v Safari bungalovoch. Tento typ ubytovania ponúka krásy ubytovania v prírode a zároveň pohodlie s vlastnou vybavenou kuchyňou, chladničkou, priestrannou terasou a ďalšími prvkami. Táto dovolenka je vhodná pre páry ale aj rodiny s deťmi. Kemp Čikat je situovaný asi 2 kilometre od mesta Mali Lošinj. Ide o väčší kemp, ktorý je rozdelený do niekoľko sekcií. Do vybavenia kempu patrí samoobsluha, niekoľko reštaurácií / kaviarne, volejbalové ihrisko, detské ihrisko. Hlavnou novinkou pre našich klientov je bezplatný vstup do Aquaparku Čikat. V hlavnej sezóne je pre deti pripravený animačný program.

Sociálne zariadenie je v tomto kempe na vysokej úrovni so stálou údržbou. Pláže sú prevažne skalnatého typu s betónovými plošinami, ale nachádzajú sa tu aj menšie kamienkové pláže - pobyt je teda vhodný pre rodiny s malými deťmi. Celý kemp Čikat je umiestnený pod  borovicami, ktoré chránia pred slnkom. Mali Lošinj je ideálnym miestom pre športovcov - okrem zimných ihrísk, sa neďaleko kempu Čikat nachádzajú basketbalové ihriská, či tenisové kurty. Na svoje si tu prídu aj cyklisti, ktorí si na bicykloch mȏžu prejsť prakticky celý ostrov Lošinj a absolvovať tak výlety s nádhernými výhľadmi z pobrežia Ostrova.

Aquapark Čikat pre klientov úplne zdarma

Apartmány Mali Lošinj

Vila Kredo

Štvorhviezdičková Vila Kredo sa nachádza priamo na plážovej promenáde v kempe Čikat - v zátoke Silver Bay (Srebrna uvala). Hostia ubytovaní vo vile majú k dispozícii priestrannú terasu s lehátkami v dobre udržiavanej záhrade, kde sa môžu príjemne vyhrievať na slnku. Ďalej je k dispozícii reštaurácia Kredo Bar v prednej časti vily - priamo na plážovej promenáde, reštaurácie Čikat a všetky športové vybavenie a programy v kempe.

Apartmány Antonieta

Apartmány Antonieta leží v nádhernom zálive Valderke s očarujúcim výhľadom na more asi 1 km od mestečka Mali Lošinj. V zálive je len niekoľko desiatok apartmánových domov. Panuje tu naprostá pohoda a kľud. Najbližšie reštaurácie, obchody a ďalšie rušivé podniky sú až priamo vo mestečku Mali Lošinj (1 km). Práve v jednej z týchto apartmánových víl sa nachádza naše apartmány.

Hotely Mali Lošinj

Hotel Vespera

Štvrohviezdičkový rodinný hotel je umiestnený v nádhernom zálive Sunčana Uvala, cca 50 metrov od kamienkovej pláže a v tesnej blízkosti prírodnej kamienkovej pláže. Hotel Vespera bol v roku 2009 kompletne prestavený a renovovaný. Hotel patrí do siete hotelov "Kinder hotels" a má 5 smajlíkov. V hoteli sa nachýdzajú izbby - štandard s možnosťou prístelky. Hotel taktiež ponúka rodinne šesťlôžkové izby ( family. 2 izby prepojene vnútornými dvermi, každá izba ma sociálne zariadenie a balkón, pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 16 rokov, v každej izbe je jedna prístelka do 12 rokov).

Hotel Aurora

Štvrohviezdičkový luxusný wellness hotel Aurora je umiestnený v nádhernom zálive Sunčana Uvala, vo svahu, obklopenom borovicami. Hotelovým hosťom ponúka špičkový servis s plným komfortom. V roku 2008 bol kompletne zrekonštruovaný. V hoteli Aurora sa nachádzajú dojlôžkové izby štandard alebo premium s možnosťou prístelky. Hotel taktiež ponúka pokojne suite s balkónom na morskú stranu, ktorý sa skladá zo spálne, dennej miestnosti s dvoma prístelkami pre deti do 12 rokov.

Webkamera on - line Mali Lošinj

Webkamera je umiestnená priamo na promenáde. Sledujte online dianie a počasie v Mali Lošinj. 

Webkamera Mali Lošinj

Najpredávanejšie pobyty