Čiovo | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Čiovo je prekrásny ostrov, ktorý leží v Dalmácii veľmi blízko pevniny a historického centra Trogiru, s ktorým je spojený pohyblivým mostom. Ostrov bol vnímaný ako oáza duchovného kľudu a vďaka tejto dobe tu nájdeme mnoho sakrálnych stavieb.

Ostrov má približne tridsať kilometrov štvorcových.  Tento "malý, veľký" ostrov je miestom, kde mȏže byť Vaša dovolenka všestranná.

Výborná poloha Čiova je ideálna pre poznávanie blízkeho okolia. Susedí s dvoma perlami Chorvátska, ktoré sú zapísané  do zoznamu svetového dedičstva UNESCO - Trogir a Split.

Trogir sa tiež nazýva "malý" Dubrovník. Zaujímavosťou je jeho obranná pevnosť Kamerlengo a gotická bazilika sv. Vavrinca. Split je  veľkým strediskom cestovného ruchu a druhým najväčším mestom Chorvátska. Najnavštevovanejšie sú tu zachované hradby a brány. Dominantou je Diokleciánov palác, z ktorého pohľad na mesto stojí naozaj za to.

Ubytovanie Čiovo 

Apartmány Čiovo

Aj tento rok ponúkame apartmány Čiovo, ktoré sú priamo na pláži. Apartmány sú pre 2-6 ľudí a sú vhodné pre páry alebo aj ako rodinná dovolenka s deťmi. Poloho Čiova, príjemné podnebie a prekrásne pláže dodávajú tomuto miestu ojedinelosť a preto je vhodné pre Vašu dovolenku. Apartmány Čiovo nájdete aj tento rok v našej ponuke.

Najpredávanejšie pobyty