Biograd na Moru Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

Ubytovanie Mobilhome

Mobilné domy typu Eurohouse a Eurohouse Plus sú maximálne pre 6 osôb. Majú dve spálňe, sú klimatizované a ich rozmery sú 8 x 3 m. V jednej spálni je manželské lôžko a v druhej izbé, ktorá sa nachádza na druhej strane mobilného domu sú 3 samostatné lôžka. V strednej časti mobilného domu je denná miestnosť ( s možnosťou 1 prístelky) spolu s plne vybavenou kuchynkou ( riad, mikrovlnná rúra, varná kanvica, veľká chladnička s mraziakom, plynový šporák). V mobilnom dome je kúpeľňa s WC. Pred domom je drevená terasa krytá prístreškom s posedením.

Mobilný dom typu Eurohouse Plus je rovnaký ako typ Eurohouse. Rozdiel medzi nimi je celodrevenná terasa s posedením.

Mesto Biograd na Moru nájdeme cca 28 km od mesta Zadar. Je to tradičné mesto s historickými pamiatkami, kultúrou ale aj bohatou vegetáciou. Promenáda, ktorá lemuje pobrežie ponúka prekrásny výhľad na Pašmanský kanál. Neďaleko Biogradu sa nachádzajú tri národné parky Paklenica, Kornati a Krka a známe sladkovodné Vranské Jazero.

Kemp Soline

Kemp Soline má štyri hviezdičky a nachádza sa pod korunami borovicových stromov pozdĺž pláže. Nová pešia cesta, ktorá Vás dovedie až do centra mesta, tiahne sa okolo celého kempu pozdĺž najatraktívnejších pláži. Mesto Biograd na Moru je od kempu vzdialené cca 1,5 km. V kempe nájdete reštaurácie, obchody, kvalitné sociálne zariadenia aj pre invalidov. V kempe Soline je taktiež požičovňa bicyklov, detské ihrisko, tenisový kurt alebo si môžte zahrať plážový volejbal.

 

Webkamera Biograd na Moru

Najpredávanejšie zájazdy