Biograd na Moru | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Biograd na Moru je chorvátske mesto, ktoré nájdeme v oblasti Severná Dalmácia. Vďaka svojej strategickej polohe pre výlety v okolí je obľúbeným letoviskom nielen slovenských turistov. Biograd na Moru je historicky významné mesto, v 12. storočí býval sídelným mestom chorvátskych panovníkov. V súčasnosti Biograd na Moru láka nielen kompletnú turistickú vybavenosťou a kvalitnými službami, ale hlavne niekoľkými veľkými štrkovými plážami, z ktorých Dražica sa chváli Modrou vlajkou, ktorú získajú len čisté a kvalitné pláže. Z pláží sa môžete kochať výhľadom na blízke ostrovy Planac a Sv. Katarina.
 
Najbližším veľkým mestom je Zadar, dôležité historické i dopravné centrum. Hriechom by bolo nezúčastniť sa výletu loďou na vyhlásené Kornatské ostrovy, alebo nezajet sa pozrieť na jedinečné sladké Vranské jazero s vtáčou rezerváciou, eventuálne vychutnať si pokojnú atmosféru rybárskeho mestečka Pakoštane, alebo sa prejsť historickým mestom Šibenik.
 
Okrem relaxácie na pláži tu máte možnosť využiť potápačské alebo jachtárske školy alebo si zahrať tenis v jednom z najväčšom tenisovom stredisku v Severnej Dalmácii. Je tu viac ako 20 tenisových kurtov umiestnených v tieni borovíc. Aj v noci mesto žije vďaka diskotékam a rôznym predstavením.
 
Biograd na Moru je tiež známe jachtárske centrum. Každoročne v októbri sa tu koná lodná prehliadka Biograd Boat Show.

Ubytovanie Biograd na Moru

Kemp Soline

Naše ubytovacie kapacity sa nachádzajú v štvorhviezdičkovom kempe Soline v tieni borovicového lesa pozdĺž okruhliaky-piesčité pláže Soline. Ponúkame mobilhomy a safari bungalovy. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú dovolenku s deťmi. Kemp Soline patrí medzi najväčšie a najlepšie vybavené kempy, prispôsobená aj pre invalidov. Je vzdialený cca 1,5 km od centra mesta, kam sa pohodlne dostanete novo vybudovanú pešej chodníkom.

Najpredávanejšie pobyty