Biograd na Moru | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

 

Biograd na Moru je chorvátske mesto, ktoré sa nachádza v Severnej Dalmácii približne 30 km od mesta Zadar. Je to historicky významné mesto nakoľko je to bývalé sídlo chorvátskych panovníkov.

Z mestského prístavu pravidelne premáva trajekt do Tkonu a na ostrov Pašman. Prístav je tiež východiskom na lodné výlety napríklad do Národného parku Kornati, Uqljan či Kornatské ostrovy a ich chránené krajinné oblasti. Turistickým lákadlom je pláž Dražica, ktorá je hlavnou plážou letoviska a má ocenenie Modrou vlajkou - cena za čistotu a kvalitu pláže. Z pláži si mȏžete vychutnávať pohľad na nedaľeké ostrovy Planac a Sv. Katarína.

Okrem reláxácie na pláži je možnosť využitia vodných športov alebo jachtárskej školy. Každoročne sa tu koná lodná prehliadka Biograd Boat Show. Nechádza sa tu jeden z najväčších tenisových stredísk v Severnej Dalmácii, je tu viac ako 20 tenisových kurtov, umiestnených v tieni borovíc. Aj v noci mesto žije vďaka rȏznym predstaveniem, kultúrnym podujatiam alebo diskotékam.

 

Ubytovanie Biograd na Moru

Kemp Soline

Naše ubytovacie kapacity sa nachádzajú v štvrohviezdičkom kempe Soline v tieni borovicového lesa pozdĺž kamiekovo-piesočnatej pláže Soline. Ponúkame mobilhome max pre 6 osȏb. Ubytovanie je teda vhodné pre rodinnú dovolenku s deťmi. Kemp Soline patrí medzi najväčšie a najlepšie vybavené kepmy, prispȏsobené aj pre imobilných turistov.


                     Ako sa Vám páči ubytovanie v mobilhome Kemp Soline.

Najpredávanejšie zájazdy