Baška Voda Mobilhome | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Čo očakávať od dovolenky v mobilhome

Mobilhome alebo mobilný dom je v posledných rokoch trendom. Je veľmi vhodný pre tých, ktorí trávia svoju dovolenku v prírode, ale nechcú si odoprieť kvalitný štandard ubytovania s vlastnou kuchyňou, sociálnym zariadením a klimatizáciou.

MOBILHOME Baško Polje - Chorvátsko

Mobilhome má svoje vlastné sociálne zariadenie (sprchová kút, WC a umývadlo). U niektorých mobilných domoch je WC umiestnené zvlášť, mimo kúpeľňu. V mobilných domoch nájdete klimatizáciu, ktoré môžete využívať bez akýkoľvek príplatkov a naozaj ju v hlavnej sezóne oceníte.

Mobilhome má celkové rozmery 8 x 3 m a vnútri je rozdelený na 3 miestnosti:

  1. spálňa s dvojlôžkom
  2. denný priestor s kuchynskou linku (vybavená je potrebami pre stolovanie, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou trúbou), jedálenským kútom a veľkou chladničkou s oddeleným mraziakom.
  3. detská izba s dvoma lôžkami a možnosť poschodovej prístelky ( určená je iba pre deti do 12 rokov), plus priestor so sociálnym zariadením.

Mobilhome má vo vnútri dostatočne veľký priestor pre stolovanie ( vhodný je najmä pri nepriaznivom počasí), úložné priestory pre oblečenie a batožinu. Celková koncepcia ubytovania v mobilhome je ten najvyšší možný štandard pobytu uprostred prírody. Pred vchodom mobilhomu je umiestnená priestranná zastrešená terasa s plastovým nábytkom Mobilhome sa nachádza v kempe Baško Polje, asi 1,5 km južne od mestečka Baška Voda.

 

             Pozrite sa na fotky a možné termíny a ceny mobilhome v kempe Baško Polje

 

Kemp Baško Polje

Baško Polje je o poznanie kľudnejšie, ako neďaleké mestečko, ale aj tu je možné zavítať do reštaurácie alebo plážového baru. Ide o rozsiahlejší a dobre vybavený kemp.

K dispozícii je ihrisko na basketbal, plážový volejbal, malý futbal, bowls a ďalej pekáreň, poštovné, zmenárenské a informačné  služby, dve reštaurácie atď. Celý kemp Baška Polje, vrátane časti, kde sú umiestnené naše mobilhomy, je krytý vysokými borovicami, ktoré chránia pred slnkom.

 

V kempe Baško Polje ponúkame okrem mobilhome ďaľšie rôzne typy ubytovania:

Najpredávanejšie pobyty