Baška Voda Karavany | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Ubytovanie Karavany

Karavany sú nemeckej výroby, sú určené pre 2 - 4 osoby s možnosťou prístelky. Rozdelené sú do 3 častí, kuchynka s priestorom na stolovanie, manželské dvojlôžkom, časť s poschodovou posteľou, úložným priestorom a zastrešená terasa. K vybaveniu patrí chladnička, plynový šporák, rýchlovarná kanvica, základné potreby na varenie a stolovanie, TV a DVD prehrávač. Terasa je vybavená plastovým nábytkom, vhodným aj k stolovaniu a druhou chladničkou. Všetky karavany sú vybavené novou klimatizáciou.

Karavany sú umiestnené pod vysokými borovicami v trojhviezdičkovom kempe Baško Polje. Kemp je vzdialený približne 1,5 km od mestečka Baška Voda a 8 km od mesta Makarska.

Vybavenie kempu

V kempe je veľmi dobré športové využitie, k dispozícií je ihrisko na basketbal, plážový volejbal, malý fotbal, bowls. K stravovaniu môžete využiť reštauráciu v hoteli Alem, kde je možnosť plnej alebo polpenzie. Využiť môžte aj služby plážového baru, ktorý ponúka aj večernú zábavu v podobe živej hudby. Nachádza sa tu samoobsluha, pekáreň, poštová a zmenárenská služba.

Najväčšou výhodou kempu je priamy prístup do mora po kamienkových plážach, ktoré sú vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Najpredávanejšie pobyty