Baška Voda Bungalov | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
Ospravedlňujeme sa,ale Vami hľadaný typ pobytu u nás nenájdete.
Postava chlapce s rozpačitým výrazem

Ubytovanie Bungalovy

Bungalovy štúdiového alebo apartmánového typu. Štúdiový typ je vhodný pre 2 osoby a je bez možnosti prístelky, apartmánový je určený pre 2 osoby s možnosťou prístelky v dennej miestnosti. Ubytovanie je vybavené kuchynským kútom v dennej miestnosti, sociálnym zariadením, terasou, klimatizáciou. Bungalov je pre 2 až 4 osoby a je vybavenými 1 alebo 2 oddelenými spálňami s francúzskou posteľou.

Kemp Baško Polje

Bungalovy sú umiestnené v trojhviezdičkovom kempe Baško Polje, ktorého vysoké borovice poskytujú tieň. Je vzdialený približne 1,5 km od mestečka Baška Voda a 8 km od mesta Makarska.

Vybavenie Kempu

V kempe je možnosť navštíviť reštauráciu v hoteli Alem, kde je aj možnosť plnej alebo polpenizie. Súčasťou kempu je aj basketbalové ihrisko, plážový volejbal, malý fotbal , bowls. V kempe sa nachádza samoobsluha, pekáreň, poštová a zmenárenská služba.

Kemp je vhodný pre rodiny s najmenšími deťmi, nakoľko miestne pláže sú pokryté malými kamienkami a vstup do mora je pozvoľný.

Pohorie Biokovo

Nepriehľadnuteľné je pohorie Bikovo, ktoré sa tiahne pozdĺž pobrežia ďaleko na juh, nachádza sa tu národný park, ktorý je možné navštíviť v akomkoľvek období.

 

Najpredávanejšie pobyty