Apartmány Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Vyhľadajte si svoj zájazd

Apartmány Valentino

Apartmány sú nové a vzdialené približne 350 m od mora, všetky sú klimatizované. K dispozícii ponúkame prenajatie apartmánov alebo štúdio pre dve osoby. Štúdio sa nachádza v prízemí, je vybavené dvojlôžkom, kuchynkou, sociálnym zariadením a možnosťou využitia dvora s vonkajším posedením. Apartmány sú pre 2-4 osoby, s možnosťou prístelky pre deti do 15 rokov. Každý apartmán je vybavený kúpeľňou, kuchynkou a balkónom.  Apartmány sú vybavené satelitnou TV a Wi-Fi pripojením. Parkovacie miesta priamo pri dome sú zastrešené.

Apartmány nájdete v mestečku Baška Voda v jednej z najobľúbenejších destinácií na Makarskej riviére. Vďačí za to nielen jedinečná scenéria horského masívu Biokovo, ale aj veľa možností zábavy. Jedná sa o rybárske večery v tradičnom štýle priamo na promenáde mesta, niekoľko diskoték, plážové bary, reštaurácie a kaviarne. Mesto zároveň slúži ako kotvisko mnohých miestnych výletných lodí, ktoré môžte využiť k rôznym výletom do okolia alebo na neďaleké ostrovy.


Atraktivitou apartmánového domu Valentino je vonkajší bazén, ktorý ocenia hlavne fanúšikovia značky BMW, celý dom a predovšetkým bazén je dekorovaný v duchu tejto automobilovej značky. Bazén slúži bez obmedzenia všetkým našim klientom.

Najpredávanejšie zájazdy