Baška Voda | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd

 

Baška Voda patrí medzi najvyhľadávanejšie destinácie v Chorvátsku. Je najvýznamnejším centrom  Makarskej riviéry, ktorá je obľúbená najmä kvôli slnečnému podnebiu  a čistej vode Jadranského mora. Prekrásny vzhľad krajiny dopĺňa národný park Biokovo, ktorý ponúka neopakovateľnú panorámu a jedinečnosť celej oblasti. Baška Voda ponúka niekoľko typov ubytovania, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie.

Letná dovolenka počas júla a augusta sa nesie v znamení zábavy a  je vhodná najmä pre rodiny s deťmi, partie kamarátov, či mladé páry. Ak Vás láka nerušene odpočívať na ležadle a chcete si všetko pozrieť v pokoji, potom je ideálne si zarezervovať dovolenku počas júna alebo septembra.

Baška Voda je jedným z najobľúbenejších letovísk, preto je ideálnym miestom pre strávenie letnej dovolenky. Ponúka výhľad na krištáľovo čistú morskú vodu a najvyššie pohorie Chorvátska – Biokovo. V centre letoviska sa nachádza veľké množstvo barov, obchodov so suvenírmi a reštaurácie, ktoré lákajú rôznymi kulinárskymi špecialitami. Baška Voda má naozaj čo ponúknuť aj náročným návštevníkom.

  

Ubytovanie Baška Voda

 

Kemp Baško Polje

Ponúkame rôzne typy ubytovaní, ktoré uspokoja každého. Pre milovníkov kempovania je pripravené v rámci kempu Baška Polje ubytovanie v mohilhome. Priestranný mobilhome ponúka okrem iného vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu a plno vybavenú kuchyňu. Vhodné sú pre rodiny s deťmi alebo manželské páry, ktoré hľadajú ubytovanie v Baška Vode. V rámci kempu Baško Polje tiež ponúkame murované bungalovy. Aby bola  ponuka kempovania kompletná, v kempe Baško Polje ponúkame aj veľké rodinné stany s vlastnou kuchyňou, chladničkou a všetkým čo patrí  v dnešnej dobe k pohodlnému kempovaniu v prírode. Veľkú popularitu si získalo aj ubytovanie v karavanoch. Baška Voda je ideálne pre všetky typy zákazníkov, kotrí majú radi kempovanie v prírode a zároveň preferujú komfort a zachovanie kvalitného ubytovania. Predovšetkým dbáme na to, aby sme pri udržaní kvality ubytovania v Baška Vode, zachovali aj ceny, ktoré si mȏžu naši klienti dovoliť.

 

Baška Voda - centrum

Pokiaľ máte radi destináciu Baška Voda a hľadáte skȏr komforné ubytovanie v centre a zároveň blízko pri mori, ponúkame ubytovanie v apartmánoch a sme veľmi hrdí, že ich mȏžeme našim klientom ponúknuť. Apartmány Baška Voda sú krásne priestranné s možnosťou využitia štýlového bazénu za domov v cene. Klimatizácia je tu samozrejmosťou. Ideálne miesto pre páry alebo ako rodinná dovolenka s deťmi. Priamo v centre Bašky Vody tento rok ponúkame luxusný Grand Hotel Slavia, ktorý je veľmi obľúbený, vybavený modernými izbami, bazénom a SPA.

 

Webkamera Baška Voda

Webkamera je umiestnená priamo na promenáde a mȏžte tak sledovať online dianie a počasie v Baška Vode.

Webkamera Baška Voda

Najpredávanejšie zájazdy