Baška Voda | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku

Baška Voda je jedna z najnavštevovanejších destinácií na Makarskej riviére, aj v Chorvátsku vôbec. Vďačí za to jedinečnému charakteru celej oblasti, ktorý dotvára veľkolepá scenérie - horský masív a národný park Biokovo. Baška Voda ponúka celý rad ubytovanie, ktoré sú vhodné či už ako dovolenka pre rodiny s deťmi tak aj pre mladé páry.

Dovolenka v júli a auguste je v znamení zábavy v štýle Jadranu. Dovolenka v júni a v septembri je vďaka príjemnejším teplotám ideálne pre tie staršie z Vás a takty, ktorí majú radi svoj kľud. V septembri navyše máte istotu, že bude stále veľmi teplé more.
Dovolenka v Baška Voda sa nesie v znamení zábavy, o ktorú nie je núdza. Plážové bary so živou hudbou, kaviarne, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií. Avšak nielen za zábavou prúdia davy turistov; predovšetkým za nádhernými štrkovými plážami, priezračným morom a dych vyrážajúcim výhľadom na horský masív a národný park Biokovo, ktorý lemuje celé pobrežie. Baška Voda je skrátka ideálnym miestom pre prežitie letnej dovolenky pre páry i rodiny s deťmi.

Ubytovanie Baška Voda

Kemp Baško Polje

Ponúkame typy ubytovania, ktoré uspokoja každého. Pre milovníkov kempovanie ponúkame v rámci kempe Baško Polje ubytovanie v mobilhome. Priestranný mobilhome ponúka okrem iného vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu a plne vybavenú kuchyňu. Vhodné sú pre rodiny s deťmi alebo manželia či páry hľadajúce ubytovanie v Baške Vode. Veľkou popularitu si získava aj ubytovanie v karavanoch. Baška Voda je ideálna pre všetky typy zákazníkov, ktorí majú radi kempovanie v prírode a zároveň radi komfort a zachovanie kvalitného ubytovania. Veľmi dbáme na to, aby sme pri udržaní kvality ubytovania v Baške Vode zachovali aj cenu, ktorú si môžu naši klienti dovoliť.

Baška Voda - centrum

Pokiaľ máte radi destináciu Baška Voda a hľadáte skôr komfortné ubytovanie v centre a zároveň neďaleko od mora, ponúkame ubytovanie v apartmánoch. Apartmány Nikolina sú veľmi priestranné a majú príjemnú polohu neďaleko pokojnej mestskej pláže. Klimatizácia je u všetkých apartmánov samozrejmosťou. Ideálne pre páry aj ako rodinná dovolenka s deťmi.

Najpredávanejšie pobyty