Chorvátsko 2018 | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoj zájazd
« 1 2 3 4 »

Aj tento rok  sme pre vás pripravili širokú ponuku dovolenkových pobytov v Chorvátsku a to za veľmi výhodné ceny. Vyberú si u nás predovšetkým priaznivci moderného kempovania, ale aj tí, ktorí uprednostňujú ubytovanie v apartmánoch, letných bytoch či v hoteloch.

Pre rok 2018 sa nám podarilo rozšíriť ponuku ubytovania so zachovaním rovnakých štandardov kvality, tak aby  vaša dovolenka v budúcom roku bola opäť nezabudnuteľným zážitkom.

Taktiež  tento rok si môžete vybrať dovolenku v už osvedčených destináciách. Je len na vás, či sa vašou voľbou pre dovolenku v Chorvátsku stane mobilhome v kempe Baško Polje (Makarska riviéra), v kempe Adriatic (Primošten) či v kempe Straško (ostrov Pag), drevené chatky v krásnom meste Pakoštane, klimatizované karavany v obľúbenej, kúzelnej destinácii južnej Dalmácie Baška Voda a Primošten. Safari bungalovy (ktoré sa stávajú najväčším trendom ubytovania v kempoch) v mestečku s krásnymi plážami a pestrým kultúrnym vyžitím Mali Lošinj a novo ponúkané i v kempe Adriatic (Primošten) či veľké rodinné stany v kempe Baško Polje. V tomto kempe si tiež môžete zvoliť klasické murované bungalovy. Pre vašu dovolenku však toho máme omnoho viac!

Ubytovanie v Chorvátsku 2018

Vašu dovolenku v Chorvátsku si u nás môžete vybrať v nasledujúcich destináciách na interaktívnej mape:

 

Pokiaľ ubytovanie v prírode vôbec nevyhľadávate a svoju dovolenku v Chorvátsku by ste radšej strávili pod „pevnejšou“ strechou nad hlavou, je tu pre vás možnosť využiť našu ponuku apartmánov. Tie sa nachádzajú buď na kraji známeho letovistka Primošten, kde Vám môžeme ponúknuť apartmány s vlastným bazénom a vírivkou, alebo blízko národného parku Kornati, v meste Pakoštane. V neposlednom rade vám tiež môžeme ponúknuť krásne apartmány priamo v letovisku Baška Voda, kde máme k dispozícii moderné apartmány s možnosťou prenájmu garáže či parkovacieho domu. Novinkou pre sezónu 2017 sú aj apartmány na ostrove Vir či v meste Omiš. U nás si skrátka vyberie každý, pre koho je dovolenka v Chorvátsku za rozumné ceny jasnou voľbou!

Ponúkame destinácie Chorvátsko: Mali Lošinj, Veli Lošinj, Pag, Pakoštane, Primošten, Baška Voda, Poreč, Vrsar, Rovinj, Novalja, Vir, Biograd na Moru, Šibenik, Murter, Čiovo, Podgora a Živogošče.

Krištáľovo čisté more, krásne pláže, bezprostredný a priateľskí ľudia, inšpiratívne kuchyne a "sladoled" prekypujúci z kornútku :) - to je vaša lacná dovolenka Chorvátsko 2018!