Chorvátsko 2021 | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vyhľadajte si svoju dovolenku
« 1 2 3 4 »

Aj tento rok  sme pre vás pripravili širokú ponuku dovolenkových pobytov v Chorvátsku a to za veľmi výhodné ceny. Vyberú si u nás predovšetkým priaznivci moderného kempovania, ale aj tí, ktorí uprednostňujú ubytovanie v apartmánoch, letných bytoch či v hoteloch.

Pre rok 2021 sa nám podarilo rozšíriť ponuku ubytovania so zachovaním rovnakých štandardov kvality, tak aby  vaša dovolenka v budúcom roku bola opäť nezabudnuteľným zážitkom.

Taktiež  tento rok si môžete vybrať dovolenku v už osvedčených destináciách. Je len na vás, či sa vašou voľbou pre dovolenku v Chorvátsku stane mobilhome v kempe Baško Polje (Makarska riviéra), v kempe Adriatic (Primošten) či v kempe Straško (ostrov Pag), klimatizované karavany v obľúbenej, kúzelnej destinácii južnej Dalmácie Baška Voda. Safari bungalovy (ktoré sa stávajú najväčším trendom ubytovania v kempoch) v mestečku s krásnymi plážami a pestrým kultúrnym vyžitím Mali Lošinj, v kempe Adriatic (Primošten). Pre vašu dovolenku však toho máme omnoho viac!

Ubytovanie v Chorvátsku 2021

 

Pokiaľ ubytovanie v prírode vôbec nevyhľadávate a svoju dovolenku v Chorvátsku by ste radšej strávili pod „pevnejšou“ strechou nad hlavou, je tu pre vás možnosť využiť našu ponuku apartmánov. Môžeme ponúknuť krásne apartmány priamo v letovisku Baška Voda, kde máme k dispozícii moderné apartmány s možnosťou prenájmu garáže či parkovacieho domu. U nás si skrátka vyberie každý, pre koho je dovolenka v Chorvátsku za rozumné ceny jasnou voľbou!

Ponúkame destinácie Chorvátsko: Mali Lošinj, Veli Lošinj, Pag, Primošten, Baška Voda, Poreč, Novalja, Biograd na Moru, Šibenik, Murter, Čiovo, Podgora a Živogošče.

Krištáľovo čisté more, krásne pláže, bezprostredný a priateľskí ľudia, inšpiratívne kuchyne a "sladoled" prekypujúci z kornútku :) - to je vaša lacná dovolenka Chorvátsko 2021!