Pre skupiny | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Pre skupiny
Pre skupiny

Pre skupiny

Organizujete školský pobyt pre svojich žiakovči študentov? Plánujete usporiadať detský tábor či športový kurz pri mori? Alebo ste jednoducho len partia kamarátovktorí sa dohovorili na spoločnej letnej dovolenke? V tom pripadaje je tato špeciálna ponuka skupinových pobytov pre kolektívy od 16tich osôb určená práve pre Vás! 

STIAHNUT' CENNÍK 

Výhody skupinového pobytu:

  • First minute 13% ceny ubytovania do 31.3. 2021
  • Osoby ZADARMO (pozri tabuľku pod cenníkom)
  • Finančná odmena pre organizátora pobytu 72 EUR na každú osobu ZADARMO!
  • Príspevok na stravu pre pedagogický dozor 40 EUR na každú osobu ZADARMO
  • Možnosť polpenzie info CA
  • Jedno dieťa do 6 rokov na jednu ubytovaciu jednotku ZADARMO pri minimálne dvoch plne platiacich osobách

A kam sa môžete vydať?

Mali Lošinj - autokemp Čikat - ubytovanie v safari bungalovoch (kapacita až 100 osob + 7 prísteliek)

Baška Voda - autokemp Baško Polje – ubytovanie v mobilných domech a karavanoch (kapacita 100 osob / 35 osob)

Primošten - autokemp Adriatic - ubytovanie v mobilných domoch a safari bungalovoch (kapacita 16 osob / 50 osob)

Biograd na Moru - kemp park Soline - ubytovanie v safari bungalovoch (kapacita 60 osob)

Ubytovanie

Mobilné domy, Safari bungalovy, karavany (Baško Polje) a stany sú štvorlôžkové s dvoma spálňami.

Na 4 platiace osoby pripadá vždy jedna ubytovacia jednotka. V prípade safari bungalovov (Mali Lošinj, Primošten a Biograd n. Moru) je možné obsadiť všetky ubytovacie jednotky aj piatimi osobami (5. osoba má plnohodnotné lôžko v dennej miestnosti). V tomto prípade má skupina nárok na zľavu vo výške 5% z ceny ubytovania (zľavu nie je možné uplatniť, ak ide o prípad, keď je naplnená naša maximálna ubytovacia kapacita v danom kempe a obsadenie piatich osobami je tak dané len situácií, že už nie je voľná ďalšie ubytovacie jednotka). V prípade skupiny, ktorá je ubytovaná v rôznych typoch ubytovanie (jedná sa predovšetkým o Primošten - kemp Adriatic, kde máme umiestnené nielen safari bungalovy, ale aj mobilhomy), má nárok na zľavu 5% iba tá časť účastníkov, ktorá je ubytovaná v safari bungalovoch.

V prípade neúplného obsadenia posledný ubytovacie jednotky, zostane celá k dispozícii objednávateľovi pobytu, avšak to ho neoprávňuje k "doobsazení" voľných lôžok inými osobami neuvedenými v zozname účastníkov.

Karavany a safari bungalovy nemajú k dispozícii vlastné WC a vodu - využívajú sa spoločná kempová sociálne zariadenie.

Klimatizáciou sú vybavené mobilné domy (Baško Polje, Primošten) a karavany (Baško Polje).

BONUSOVÉ UBYTOVANIE PRE PEDAGOGICKÝ DOZOR

U skupinových pobytov majú "osoby zadarmo" (pedagógovia) vždy nárok na jednu štvorlôžkové kapacitu na každé 3 osoby zdarma (teda napr. Pri celkovom počte 1-3 osôb zadarmo - jedna 4-lôžkové kapacita, pri celkovom počte 4-6 osôb zadarmo - dve 4-lôžkové kapacity atď.) v kempe Adriatic (Primošten) majú tieto osoby nárok na ubytovanie v safari bungalovoch.

Zľavy

13% - FIRST MINUTE – pri úhrade zálohy vo výške 50% do 31. 3. 2021

5% - zľava pri obsadení safari bungalovov po 5tich osobách (viz odstavec Ubytovanie)                                     

Povinné príplatky:

Pobytová taxa:

0 - 12 rokov + ZŤPP - 0 EUR / os. / 7 nocí

12 - 18 rokov - 6 EUR / os. / 7 nocí

nad 18 rokov – 12 EUR / os. / 7 nocí

Alternativný príplatok:

  • 55% z ceny ubytovania - prístelka v karavanoch v Baško Polje, prístelka (pre 6. osobu) v Safari bungalovoch - Mali Lošinj
  • 50% z ceny ubytovania - neobsadené lôžko (nevzťahuje sa na poslednú kapacitu - pozri vyššie)
  • parkovné auto - 3,5 € / noc

STORNO PODMIENKY PRI ZMENE POČTU ÚČASTNÍKOV

Objednávateľ pobytu je povinný najneskôr 6 týždňov pred termínom začatia pobytu upresniť cestovnej agentúre finálny počet platiacich účastníkov. V prípade, že sa finálny počet účastníkov líši od pôvodného (objednaného) počtu účastníkov o maximálne 5 osôb (vrátane), nebude objednávateľovi skupinového pobytu započítaný žiadny poplatok za odstúpenie od zmluvy (viď Všeobecné zmluvné podmienky, ods. IV.) V prípade, že sa však finálna počet účastníkov líši od pôvodného objednaného počtu účastníkov o viac ako 5 osôb, vzťahujú sa na tieto ďalšie odhlásené osoby štandardné zmluvné podmienky o odstúpení od zmluvy o pobyte zo strany zákazníka - viď Všeobecné zmluvné podmienky, ods. IV. Na priebežné odhlasovania osôb počas v období viac ako 6 týždňov sa žiadne poplatky za odstúpenie od zmluvy o pobyte nevzťahujú a objednávateľovi skupinového pobytu nebude kalkulovaný žiadny poplatok za odstúpenie od zmluvy ani v prípade odchodu viac ako 5tich osôb.