Kto jsme? | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

  • Info - nouzový stav více
Kto jsme?
Kto jsme?

Kto jsme?

MILÝ CESTOVATEĽ,

velica nás teší, že ste sa pri vyberaní Vašej dovolenky dostali práve na naše webové stránky. Veríme, že ponuka zájazdov, ktoré s starostlivosťou a radosťou pripravujeme už 26. rokom, Vás osloví a budeme môcť konštatovať, že sa rady spokojných a verných zákazníkov opäť rozšírili!

Teraz dovoľte, aby sme sa Vám, ktorí ste o našej cestovnej kancelárii doteraz (bohužiaľ) nepočuli, krátko predstavili, a Vám, ktorí s nami už isté skúsenosti máte, málinko pripomenuli našu činnosť.

Hlavnou náplňou našej cestovnej kancelárie je predovšetkým letná kempový program, ktorého úroveň sa snažíme každoročne posúvať o priečku vyššie. Aj tento rok sme pre Vás pripravili širokú ponuku ubytovania v mobilných domoch, karavanoch, stanoch či v toľko obľúbených Safari bungalovoch, ktoré svojim konceptom kopírujú celoeurópske trendy v kempovanie. To všetko samozrejme s možnosťou bohatého výberu služieb poskytovaných v mieste pobytu. Myslíme však samozrejme aj na tých, ktorí priamy pobyt v prírode príliš nevyhľadávajú, a preto sú súčasťou našej ponuky aj apartmány, penzióny či hotely.

V letných mesiacoch mieri naša špecializácia do vybraných lokalít Jadranského mora v Chorvátsku. Tu máme v štyroch rokmi osvedčených kempoch (Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje), postavené vlastné mobilné domy, klimatizované karavany, Safari bungalovy či stany. Naša ponuka je však samozrejme doplnená aj o ďalšie ubytovacie kapacity, a to kapacity našich starostlivo preverených partnerov.

Našou minuloročnú novinkou je kemping park Soline v Biograde na Moru, kde sa nám podarilo umiestniť klientmi tak obľúbené Safari bungalovy. Safari bungalovy máme teda umiestnené už v troch kempoch - Mali Lošinj, Primošten a Biograd na Moru. Kto z Vás ešte neokúsil tento typ kempovanie, ktorý ponúka veľmi komfortné, prostoné a dizajnovo vybavené ubytovanie uprostred prírody, bude iste nadšený a príjemne prekvapený! Kemp park Soline je navyše nadštandardne vybavený, čo sa športového vyžitia a vyžitie pre deti týka. Nie je náhodou, že je kemping park Soline jedným z najvyhľadávanejších kempov v Chorvátsku vôbec.

Samozrejme nezaostávajú ani so zimnou ponukou zájazdov. Radi Vám zabezpečíme Vašu zimnú dovolenku v Rakúsku, Taliansku, a to vo svetoznámych strediskách ako je Bad Kleinkirchheim, Zell am See alebo Livigno.

Teraz Vám prajeme príjemné chvíle pri vyberaní Vašej dovolenky a tešíme sa, že u nás nájdete ten správny zájazd práve pre Vás!

 

Na stretnutie s Vami v roku 2019 sa teší

 

Kolektív CK ATLAS Adria