Kto jsme? | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Kto jsme?
Kto jsme?

Kto jsme?

MILÝ CESTOVATEĽ,

veľmi nás teší, že ste sa pri vyberaní Vašej dovolenke dostali práve na naše stránky. Veríme, že ponuka zájazdov, ktoré  starostlivo a s radosťou pripravujeme už 23. rok, Vás osloví a budeme môcť konštatovať, že sa rady spokojných a verných zákazníkov opäť rozšírili!

 Teraz dovoľte, aby sme sa Vám, ktorí ste o našej cestovnej kancelárii doteraz (bohužiaľ) nepočuli, krátko predstavili, a Vám, ktorí s nami už isté skúsenosti máte, málinko pripomenuli našu činnosť.

 Hlavnou náplňou našej CK a je predovšetkým letný kempový program, ktorého úroveň sa snažíme každoročne posúvať o priečku vyššie. Aj tento rok sme pre Vás pripravili širokú ponuku ubytovania v drevených chatkách, mobilných domoch, karavanoch, bungalovoch, stanoch aj safari bungalovoch, s možnosťou bohatého výberu služieb poskytovaných v mieste pobytu. Myslíme však samozrejme aj na tých, ktorí priamy pobyt v prírode príliš nevyhľadávajú, a preto sú súčasťou našej ponuky aj apartmány, penzióny či hotely.

 V letných mesiacoch mieri naša špecializácia do vybraných lokalít Jadranského mora v Chorvátsku, ktoré sú veľmi vhodné pre širokú športovú, turistickú a poznávacie činnosť. Tu máme v kempoch, ktoré sú na veľmi dobrej úrovni, postavené vlastné drevené chaty, klimatizované karavany, safari bungalovy či stany. Pre náročnejšiu klientelu máme pripravené mobilné domy s vlastným sociálnym zariadením, ktoré sú obzvlášť v posledných rokoch veľmi obľúbenou formou moderného kempovanie. Ďalej Vám radi ponúkneme murované bungalovy, veľmi pekné apartmány či luxusné hotely.

Pre tých, ktorí vyhľadávajú pre svoju letnú dovolenku skôr pobyt v horách, máme potom pripravené apartmány v Rakúsku - vo svetoznámych strediskách Bad Kleinkirchheim či Zell am See.

Samozrejme nezaostávame ani sa zimnú ponukou zájazdov. Radi Vám zabezpečime Vašu zimnú dovolenku v Rakúsku, Taliansku.

Teraz Vám prajeme príjemné chvíle pri vyberaní Vašej dovolenky a tešíme sa, že u nás nájdete ten správny zájazd práve pre Vás!

Na stretnutie s Vami v roku 2016 sa teší

 

Kolektív cestovnej kancelárie Adria Bus s.r.o.