Vodice - Apartmán | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Vodice - Apartmán

Apartmány Srima

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná

Pláž: štrková

Možnosti v okolí: záhrada s bazénom priamo pri dome, supermarket, kaviareň, bar, stánky so zmrzlinou, park Kornati, Krka, historické mesto Šibenik, windsurfing, vodné lyže, požičovňa skútrov

Popis miesta

VODICE

Vodice - vyhlásené prímorské letovisko sa známym prístavom pre jachty sa nachádza 15 km od historického Šibeniku. Svoje meno získalo podľa početných prameňov pitnej vody vyvierajúcich priamo v mieste a v bezprostrednom okolí. Mesto bolo zaradené medzi desať najkrajších chorvátskych letovísk s najlepším servisom a má jedno z najkrajších nábreží v severnej Dalmácii. Vďaka svojej polohe ponúka Vodice širokú škálu možností výletov. Neďaleko sa nachádza národný park Kornati, prekrásne vodopády v národnom parku Krka a historické mesto Šibenik. Nami ponúkané ubytovanie sa nachádza v časti Srima, ktorá je vzdialená asi 2 km od centra mesta. Do centra vedie zo Srima pobrežná promenáda. Veľkou výhodou Srima sú jej nádherné štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Na plážach a na promenáde je k dispozícii mnoho zábavných atrakcií a môžete si tu vyskúšať a užiť rôzne vodné športy a aktivity ako windsurfing, vodné lyžovanie či skútre.

APARTMÁNY DALMÁCIJA

Apartmánový komplex s jedinečnou polohou priamo pri pláži s vlastnou záhradou a bazénom sa nachádza v Vodici v pokojnej štvrti Srima. Od pláže ho delí len pobrežná promenáda. Živé centrum Vodice je vzdialené 2 km po pobrežnej promenáde a pohodlne sa tam dá dostať aj turistickým vláčikom. V okolí apartmánov je rad reštaurácií, stánkov so zmrzlinou, kaviarní. Supermarket a pekáreň sú cca 150 m od apartmánov. Komplex sa skladá z dvoch rovnakých za sebou stojacich budov. Budova A má 6 apartmánov s čelným výhľadom na more, ostatné apartmány majú bočný výhľad. Budova B má 6 apartmánov typu 4 + 2 s bočným výhľadom na more a 3x apartmán 2 + 2 bez výhľadu na more.
Apartmány sú štandardne vybavené a ponúkajú hosťom všetko pre príjemnú dovolenku priamo pri mori. K dispozícii je záhrada s bazénom so sladkou vodou pre dospelých, bazénik pre deti, sprchu, lehátka na opaľovanie, 2 grily s posedením. Na spoločnej terase medzi domami možnosť pripojenia k Wi-Fi.

 • Apartmány 4 + 2 - apartmány pre 4 až 6 osôb - dve oddelené spálne pre 2 osoby, obývacia izba s rozkladacou pohovkou až pre 2 osoby, kúpeľňu so sprchou a WC, vybavenú kuchynku s chladničkou, jedálenský stôl, klimatizáciu, balkón s posedením. Apartmány s čelným výhľadom na more (popr. Výber poschodia, výber budovy alebo konkrétneho apartmánu) sú za príplatok 78 € / pobyt.
 • Apartmány 2 + 2 - apartmány pre 2 až 4 osoby - jedna spálňa s manželským lôžkom, priestranná obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 2 osoby, balkón (bez výhľadu na more), kúpeľňa so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút, jedálenský stôl.

Stravovanie:

 • vlastné
 • večere: 12 € / dospelá osoba / den; 10 € / dieťa do 10 rokov
 • polopenze: 17 € / dospelá osoba / den; 12 € / dieťa do 10 rokov

Doprava:

 • vlastné: parkovanie pri dome v cene; podzemná garáž - 5 € / noc
 • klimatizovaným autobusom z Brna: 100 € - na dopyt

Možnosti:

 • výlet na súostrovie (NP) Kornati
 • sladkovodné Vranské jazero
 • historické mesto Šibenik na dosah
 • národný park Krka

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za apartmán / pobyt.

MOŽNOSŤ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY!!!

Cena zahŕňa: kompletné prenájom apartmánu vrátane spotreby energií, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom podľa osôb v apartmáne), služby delegáta, záverečné upratovanie, posteľnú bielizeň, používanie bazénu, parkovanie pri dome.

Cena nezahŕňa (ÚHRADA NA MIESTE): pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 10 HRK / noc, os. 12-18 rokov: 5 HRK / noc), cestovné poistenie, vratná kaucia (50 € / apartmán)

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 5 € / noc - parkovanie v podzemných garážach (platí sa na mieste)
 • 7 € / noc - klimatizácia (platí sa na mieste)
 • 10 € / noc - pobyt so psom max. 10 Kg (platí sa na mieste)
 • 80 € / pobyt - garancia apartmáne s čelným výhľadom na more

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár