Primošten - Safari bungalov | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Primošten - Safari bungalov

Family Week - Primošten

Doprava: vlastná / autobusová

Strava: vlastná

Pláž: kamienková

Vybavenie a možnosti kempu: reštaurácia, samoobsluha, plážový volejbal, tenisový kurt, stolný tenis, exteriérová "posilňovňa", detské ihrisko.

Popis miesta

Mestečko Primošten - mnohým z Vás je určite známe z rôznych propagačných materiálov -  nachádza sa  asi 30 km južne od Šibeniku. Primošten sa rozkladá na dvoch poloostrovčekoch, čo je práve to, čo dodáva mestu jeho jedinečný charakter. Ak sa pýtate prečo zrovna názov Primošten - je to jednoduché. Jeden z týchto polostrovov bol predtým ostrovčekom, ktorý bol s pevninou spojený mostom - preto Primošten čiže "pripojený mostom". Terasovito rozložená dedina s prudkými úzkymi uličkami sa ponúka k príjemným prechádzkam s peknými výhľadmi na okolie. V sezóne je Primošten aj mestom zábavy a kultúrneho vyžitia. V jednom z najznámejších a najväčších klubov v Chorvátsku vôbec - v klube Aurora- sú v letných mesiacoch poriadané každý víkend vyhlásené diskotéky. Priaznivci kľudnejšieho programu môžu zájsť na koncert, folklórne vystúpenia atď. na tunajšom námestí. Na svoje si prídu aj milovníci vodných športov - v Primoštene sa nachádza škola jachtingu, škola potápania, windsurfingu aj rôzne typické vodné atrakcie ako vodné skútre, jazda na nafukovacích kruhoch, na banáne, či let s padákom za loďou.

Kemp Adriatic sa nachádza asi 2 km od mestečka. Kemp je ideálne rozložený - všetko v kempe je v bezprostrednej blízkosti od mora, pochopiteľne teda aj naše safari bungalovy. Z krásnych kamienkových pláží sa naskytá očarujúci pohľad na otvorené more. Nájdete tu volejbalové ihrisko, ihrisko na malý futbal, basketbalové ihrisko, tenis, stolný tenis a ďalšie. Reštaurácia, beach bar, market, cukráreň a niekoľko sociálnych zariadení na vyššej úrovni je samozrejmosťou.

Family week - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! Preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi. Tento rok opäť v kempe Adriatic, v kempe Baško Polje (Baška Voda) a v kempe Cuka (Pakoštane)! V rámci  2 týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Deti sa môžu tešiť na ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, na športové hry, na karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a Vy sa zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

KDE: Primošten - kemp Adriatic

KEDY: 1.7. - 8. 7. 2017

TYP UBYTOVANIE: mobilhome, karavan, safari bungalov

Výhody:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMO! (S nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (Z ceny ubytovania)

Každodenný program pre deti: Každé ráno a neskoré popoludnie bude pre deti pripravený pestrý program plný hier, tvorenie, športu a ďalších zaujímavých aktivít, o ktorý sa s radosťou postarajú naše animátorky!

Pozn .: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci Zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%, resp. zľavu na Senior pas. Túto akciu nie je možné kombinovať so zľavou last minute.

Family week bude prebiehať aj v kempe Baško Polje - Baška Voda a v kempe Cuka - Pakoštane, a to v termínoch 8. 7. - 15. 7. 2017 (Baška Voda) a 19. 8. - 26. 8. 2017 (Pakoštane).

Safari bungalovy

Safari bungalovy sú v kempe Adriatic našej tohtoročnou novinkou. Tento typ ubytovania kopíruje aktuálne celoeurópske trendy v poňatí dovolenke, tzv. Glamping. Inými slovami luxusné kempovanie je v súčasnej dobe v oblasti cestovného ruchu absolútnu bombou. Kúzlu spojenie pobytu v prírode a komfortného ubytovania podlieha čoraz viac ľudí a je úplne pochopiteľné z akého dôvodu. Naše Safari bungalovy presne zodpovedajú potrebám dnešného turistov - únik z mesta do prírody, z uzavretých miestností na čistý vzduch bez obmedzeného priestoru, zároveň však bez akýchkoľvek kompromisov čo sa žiadaného pohodlia týka.

Safari bungalov je v porovnaní s ostatnými typmi kempového ubytovanie veľmi priestranný - jeho rozmery sú celých 35 m2. V našom Safari bungalove sú 2 priestranné spálne, každá s klasickým pevným dvojlôžkom. V dennej časti sa potom nachádza plne vybavená kuchyňa s chladničkou, sklokeramickou doskou a rýchlovarnou kanvicou a dostatočný priestor pre stolovanie. Všetky miestnosti sú od seba oddelené pevnou stenou, ktorá zároveň čiastočne slúži aj ako úložný priestor. Veľkú časť Safari bungalove tvorí priestranná zastrešená terasa, kde sa pri stole pohodlne usadí až 6 osôb. Celý bungalov je ladený do moderného dizajnu a po estetickej stránke je naozaj veľmi príjemným príbytkom pre dovolenku.

Možnosti

 • celodenné výlety loďou s programom - Kornatské ostrovy 
 • bus linkou do Zadaru, Šibeniku, Splitu, nar. parku Krka
 • na bicykloch do Primoštenu a okolia

Termín a ceny

FAMILY WEEK - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi v kempe Adriatic s každodenným animačným programom. Naviac 1 dieťa až do 12-tich rokov ZDARMA! Viac informácií v záložke "popis miesta"

Uvedené ceny sú vždy za osobu v safari bungalove / pobyt.

Cena zahŕňa: ubytovanie v safari bungalove, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), klimatizáciu v mobilhome, posteľná bielizeň, zákonné poistené CK pre prípad úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc), domáce zvieratko  (10 € / noc).

ZĽAVY pre ubytovanie Primošten - mobilhome:

 • ZADARMO jedno dieťa do 12-tich rokov (s nárokom na lôžko)
 • 2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (Z ceny ubytovania)
 • 10% FIRST minute z ceny ubytovania
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute a so zľavou na rodinný a Senior pas) - neplatí pre deti so zľavou
 • 10% zľava na Senior pas
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena
Od: 30.06.17
Do: 09.07.17
7 Bus 306€
Opýtať sa na zájazd
Od: 01.07.17
Do: 08.07.17
7 Auto 226€
Opýtať sa na zájazd

Doprava

Poistenie

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od níže uvedených českých pojišťoven. Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři. Pojistné plnění bude probíhat vždy v Kč, na Eura bude částka převedena dle aktuálního kurzu příslušné banky.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4  7,10 Eur 3,60 Eur 21,40 Eur
8 11,40 Eur  5,70 Eur 34,00 Eur
10 14,10 Eur 7,10 Eur 42,20 Eur
12 17,00 Eur 8,50 Eur 50,90 Eur
15 21,20 Eur 10,60 Eur 63,50 Eur
22 28,20 Eur 14,10 Eur 84,60 Eur
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár