Poreč - Mobilhome | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Poreč - Mobilhome

Kemp Bijela Uvala

Doprava: vlastná 

Strava: vlastná, polopenzia

Pláž: skalnatá, štrkovitá

Vybavenie kempu: samoobsluhy, pekáreň, reštaurácie, tenisové kurty, volejbal, ping-pong, minigolf, požičovňa člnov, vodných bicyklov, bicyklov, vodné lyžovanie, skútre, parafly, cyklotrasy, kolieskové korčule, fakultatívne výlety, disco, animačné programy, aerobic zadarmo , aquaerobic

Popis miesta

Poreč predstavuje najnavštevovanejšiu rekreačnú oblasť Porečskej riviéry tiahnúcej sa na západnom pobreží polostrova Istria. Malebné prímorské letovisko s výbornou dopravnou infraštruktúrou nie je len strediskom turizmu, ale aj mestom s umelecko - historickými pamiatkami, predovšetkým nádhernou Eufraziovou bazilikou, jedinečná stavebná pamiatka z byzantského obdobia. Rozmanitá turistická ponuka, upravené mesto plné kvetín a zelene, sú súčasťou bohatej tradície mesta Poreč. Súčasťou Poreče je 400 m vzdialený ostrovček Sveti Nikola. Okolo tunajších zátok, ktorým sa hovorí lagúny (Plava laguna a Zelena laguna), bola južne od mesta vybudované veľké rekreačníé strediská, ktoré vyzerajú ako samostatné mestečká. Turistickou idylku dotvára veľké množstvo výletov - od lodných až po autobusové. V letných mesiacoch sa tu koná niekoľko medzinárodných festivalov, napríklad festival populárnej hudby a filmový festival.

Kemp Bijela Uvala, Poreč

Štvorhviezdičkový kemp Bijela Uvala patrí do svetoznámeho letoviska ZELENA LAGUNA, 3 km južne od malebného mesta POREČ. Jeden z najluxusnejších kempov Európy, ktorý je opakovane oceňovaný v celoeurópskej súťaži kempom roka. Sú tu sprchy s teplou vodou, umyváreň riadu, kvalitné sociálne zariadenie, detské ihriská, trampolíny, bazény, tobogány, markety, reštaurácie, diskotéka, umyváreň áut a pod. Nadštandardne vybavený kemp so všetkým športovým i kultúrnym vyžitím.

AKTIVITY

Kemp Bijela Uvala má perfektne športové  vybavenie. V kempe nájdete niekoľko tenisových kurtov, volejbalové ihrisko, ping-pong, minigolf, požičovňa člnov a vodných bicyklov, požičovňa bicyklov, vodné lyžovanie, skútre, parafly, cyklotrasy, chodníky pre kolieskové korčule. Samozrejmosťou sú možnosti fakultatívnych výletov. Kemp Bijela Uvala má tiež svoj animátorský tím, ktorý zabezpečuje zábavu a športové vyžitie v kempe, turnaje, 3x denne aerobic zdarma, aquaerobic pod.

PLÁŽE

Ako prírodné, tak upravené, miestami skaly, miestami okruhliaky, pozvoľné i strmé klesanie brehov. Na plážach sú sprchy aj WC, občerstvenie a kiosky, volejbalové ihriská. Kúpanie je vhodné aj pre deti. Časť pláže je vyhradená nudistom. Na plážach v  kempe Bijela Uvala vlaje Blue fee - Modrá vlajka (ocenenie čistoty pláží). Každoročne sú tieto pláže zaraďované medzi najčistejšie na Jadrane. Teplota vody už v júni dosahuje 20 ° C. V letných mesiacoch až 27 ° C.

Ubytovanie - Kemp Bijela Uvala - MOBILHOME

Mobilhome CAPRI = PLUS

Mobilné domy troj spálňového typu pre max. 8 osôb, klimatizované, s rozmermi 7,6 x 3,8 m. V jednej spálni je manželská posteľ, v druhej spálni sú dve samostatné  lôžka, v tretej spálni sú dve lôžka, z ktorých jedno je poschodové, obe lôžka je možné sklopiť a získať tak úložný priestor (bicykle, detská postieľka, atď.) V strednej časti domčeku je denná miestnosť (s možnosťou 2 prísteliek) spolu s plnohodnotnou kuchyňou. Pred domom je zastrešená drevená terasa s posedením.

MOŽNOSTI

 • národný park Kamenjak, národný park Učka
 • výlet do Dinopark vo Funtana
 • cyklo výlet po bývalej trase úzkokoľajky medzi Terstom a Poreč - trasa Parenzana
 • jaskyne Baredine s jedinečnými mloky

STRAVOVANIE

 • vlastné
 • Polpenzia 83 € / dospelý; 65,70 € / dieťa do 12 rokov
 • u predľžených termínoch na vyžiadanie

Táto ponuka je vytvorená v spolupráci s CK Cherry tour.

Termín a ceny

Cena je vždy za osobu v mobilhomu / pobyt.

Cena zahŕňa: ubytovanie, používanie zariadení kempu vrátane bazénov a pod., klimatizácia, spotreba vody a elektrickej energie, služby stáleho, česky hovoriaceho delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Cena nezahŕňa: parkovné (4 € / auto /noc), pobytová taxa (dospelý 1,60 € / os. / noc; deti 12-18 rokov 0,80 € / os. / noc), povinné záverečné upratovanie (15,70 € / mobilhome), registračný poplatok (1,2 € / osoba / pobyt), cestovné poistenie.

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 9,80 € / deň - domáce zvieratko
 • 8 € - záverečné upratovanie pri pobytu psa
 • 6 € / osoba - posteľná bielizeň
 • od 61 € / os. / týždeň - prístelka

Zľavy pre ubytovanie Poreč - mobilhome:

 • jedno dieťa do 5,99 rokov vrátane ZADARMO
 • ďalšie dieťa 0 - 11,99 rokov zľava 20%
 • zľava 3% pre ZŤP a ZŤP / P
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

A) Vlastná doprava

Vzdialenosť z Bratislavy je 609 km.

Klienti s vlastnou dopravou dostanú pred cestou všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, plán kempe atď.. 

 

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár