Pakoštane - Chata | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Pakoštane - Chata

Family Week - Pakoštane

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná

Pláž: okruhliaková, piesočná

Vybavenie kempu: recepcia, sociálne zariadenie 

Popis miesta

Pakoštane sú veľmi príjemným miestom pre strávenie pokojnej, rodinnej dovolenky s mnohými možnosťami výletov do okolia. Očarujúce výhľady z kamniekových či skalnatých pláží na okolité ostrovčeky nadchnú určite každého turistu. V mestečku sa nenachádzajú žiadne veľké hotelové komplexy, ubytovanie je tu skôr súkromného charakteru. Malebný prístav v centre Pakoštane je plný kaviarní, reštaurácií, obchodíkov a niekoľko tunajších typicky prímorských barov, kde to "žije" až do rána, určite uspokojí aj turistov vyhľadávajúcich nočný život. Pakoštane má ideálnu polohu pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnejšiu dovolenku s vychádzkami do okolia, nachádza sa totiž v blízkosti historických miest Zadar a Šibenik a troch známych národných parkov - Kornati, Krka a Paklenica, ktoré bezpochyby stoja za návštevu. Ihneď za mestečkom sa rozprestiera najväčšie sladkovodné jazero v Chorvátsku (Vransko jazero), kde si na svoje prídu predovšetkým milovníci rybolovu, ale aj obdivovatelia vodného vtáctva (nachádza sa tu ornitologická rezervácia). Športovci si v Pakoštane tiež môžu prenajať volejbalové ihrisko priamo na pláži či si zahrať tenis v blízkom kempe Pine Beach.

Náš tip! Živá kamera priamo z námestia v Pakoštane TU!

Family week - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi. Tento rok opäť v kempe Baško Polje, v kempe Adriatic (Primošten) a v kempe Cuka (Pakoštane)! V rámci celkom 2 týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Deti sa môžu tešiť na ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, na športové hry, na karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a Vy sa zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

KDE: Pakoštane - kemp Cuka

KEDY: 8.7. - 15. 7. 2017

TYP UBYTOVANIE: chaty

Výhody:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMO! (s nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania)

Každodenný program pre deti: Každé ráno a neskoré popoludnie bude pre deti pripravený pestrý program plný hier, tvorenie, športu a ďalších zaujímavých aktivít, o ktorý sa s radosťou postarajú naše animátorky!

Pozn.: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci Zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%, resp. zľavu na Senior pas . Túto akciu nie je možné kombinovať so zľavou Last minute.

Family week bude prebiehať aj v kempe Adriatic - Primošten a v kempe Baško Polje - Baška Voda, a to v termínoch 1. 7. - 8. 7. 2017 (Primošten) a 8. 7. - 15. 7. 2017 (Baška Voda).

Ubytovanie - Pakoštane, kemp Cuka

Kemp Cuka, kde sú umiestnené naše chaty, je menším súkromným kempom, ktorý sa nachádza neďaleko centra Pakoštane. Kemp je vybavený recepciou, sociálnym zariadením s teplou vodou a požičovňou športových potrieb vrátane stolného tenisu.

V kempe máme umiestnené chatky typu A, ktoré môžu slúžiť buď ako dvojlôžková chatka bez možnosti prístelky (prakticky ideálna polovica chatky) či štvorlôžková chatka s možnosťou jednej prístelky. Chatka je rozdelená pevnou stenou na dve identické časti so samostatnými vchodmi a kuchynkami (dvojica tak nezdieľa s druhou dvojicou vôbec nič). Chatka je vždy vybavená kuchynským kútom so základnými potrebami pre varenie a stolovanie, sklokeramickou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou o obsahu 140l s malým zamrazovačom, v každej polovici je dvojposteľ, dostatočne veľký priestor pre stolovanie (vhodný najmä pri nepriaznivom počasí), a úložné priestory pre oblečenie a batožinu. Celkové rozmery chatky sú 6 x 4 m (dvojlôžková chatka teda 4 x 3 m).

1. Dvojlôžková chatka bez možnosti prístelky - dvojlôžková ideálna polovica chatky typu A s vlastným vchodom

2. Štvorlôžkové chatka s možnosťou prístelky - spojením dvoch ideálnych polovíc vznikne chatka pre 4 osoby s 1 kuchynkou a raz chladničkou, s priechodnými dverami medzi oddelenými priestormi s možnosťou 1 prístelky pre deti do 15 rokov.

Chata A - Pakoštane, kemp Cuka

Chata A - Pakoštane, kemp Cuka

Možnosti

 • výlety loďou na Kornatské ostrovy
 • autobusom do Zadaru, Šibeniku a Národných parkov Krka a Paklenica
 • na bicykloch do Biogradu na Moru, k Vranskému jazeru alebo po okolí
 • možnosť zapožičania športových potrieb

Termín a ceny

FAMILY WEEK - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi v kempe Cuka s každodenným animačným programom. Naviac 1 dieťa až do 12-tich rokov ZDARMA! Viac informácií v záložke "popis miesta".
 
Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt.

Cena zahŕňa: ubytovanie v chatke, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), posteľnú bielizeň, zákonné poistenie CK pre prípad úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe, DPH.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc, cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc).

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 40% - neobsadené lôžko pri obsadenia 1/2 chatky iba 1 osobou 
 • 8 € / noc - domáce zvieratko

ZĽAVY

 • ZADARMO jedno dieťa do 12-tich rokov (s nárokom na lôžko)
 • 2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania)
 • 10% FIRST minute z ceny ubytovania
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute a so zľavou na rodinný a Senior pas) - neplatí pre deti so zľavou
 • 10% zľava na Senior pas
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

Poistenie

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od níže uvedených českých pojišťoven. Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři. Pojistné plnění bude probíhat vždy v Kč, na Eura bude částka převedena dle aktuálního kurzu příslušné banky.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4  7,10 Eur 3,60 Eur 21,40 Eur
8 11,40 Eur  5,70 Eur 34,00 Eur
10 14,10 Eur 7,10 Eur 42,20 Eur
12 17,00 Eur 8,50 Eur 50,90 Eur
15 21,20 Eur 10,60 Eur 63,50 Eur
22 28,20 Eur 14,10 Eur 84,60 Eur
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár