Mali Lošinj - Safari bungalov | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Mali Lošinj - Safari bungalov

Kemp Čikat

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná / polpenzia / plná penzia / večera

Pláž: kamienková, skalnatá

Vybavenie kempu a okolia: recepcia, reštaurácia, kaviareň, samoobsluha, rozsiahly AQUAPARK, animačné programy, volejbalové ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty, basketbalové ihrisko.

Popis miesta

Malebný Mali Lošinj so svojimi takmer 7 000 obyvateľmi patrí k tým najnavštevovanejším mestám v oblasti severného Jadranu. Vzhľadom k svojmu názvu je Mali Lošinj paradoxne nielen najväčším mestom na ostrove Lošinj a protiľahlom ostrove Cres, ale zároveň je aj najväčším mestom zo všetkých ostrovných miest v Chorvátsku. Oblasť je turistami hojne vyhľadávaná, a to predovšetkým vďaka priaznivému podnebiu ostrova (ostrov je častým útočiskom pre alergikov, astmatikov a ďalšími, ktorí sem jazdia za ozdravnými pobyty), krásnej divokej prírode s hojnou vegetáciou a kúpaniu v čistom mori. Nie je náhodou, že v tejto oblasti žije veľká populácia delfínov, ktorí, ako je všeobecne známe, vyhľadávajú predovšetkým čisté more. Ak  vám teda bude  šťastie priať, máte veľkú šancu, že sa s delfínmi stretnete na výletoch loďou či ich zahliadnete z pláže.

Náš tip! Živá kamera priamo z mestečka Mali Lošinj TU!

Kemp ČIKAT sa nachádza asi 2 km od mestečka Mali Lošinj. Kemp je nadštandardne vybavený a je stále udržiavaný v čistote a upravenosti. Divokým skalnatým pobrežím a azúrovo priezračnou vodou je kemp Čikat jedinečný. Prístup do vody je možný po malých štrkových plážach alebo z kameňov opatrených pomocnými rebríky. Blízkosti kempu (cca 10 -15 min. chôdzou) sa tiež nachádza menšia piesočná pláž vhodná predovšetkým pre menšie deti. Do vybavenia kempu patrí samoobsluha, reštaurácia, kaviareň, volejbalové ihrisko, stolný tenis, v blízkosti kempu tiež nájdete niekoľko tenisových kurtov či basketbalové ihrisko. Od roku 2015 je súčasťou kempu tiež rozsiahly aquapark, do ktorého majú naši klienti  vstup úplne zadarmo po celý pobyt. Na každý prázdninový deň kemp organizuje animačný program pre deti (a to aj v prípade nepriaznivého počasia). Celý kemp je umiestnený pod vysokými borovicami chrániacimi pred slnkom.

Ubytovanie - kemp Čikat, Mali Lošinj

Safari bungalovy

Našou tohtoročnou  absolútnou novinkou sú Safari bungalovy. Tento typ ubytovania kopíruje aktuálne celoeurópske trendy v poňatí dovolenky, tzv. Glamping. Inými slovami,  luxusné kempovanie je v súčasnej dobe v oblasti cestovného ruchu absolútnou bombou. Kúzlu spojenia pobytu v prírode a komfortného ubytovania podlieha čoraz viac ľudí a je úplne pochopiteľné z akého dôvodu. Naše Safari bungalovy presne zodpovedajú potrebám dnešného turistu - únik z mesta do prírody, z uzavretých miestností na čistý vzduch bez obmedzeného priestoru, zároveň však bez akýchkoľvek kompromisov čo sa pohodlia týka.

Safari bungalov je v porovnaní s ostatnými typmi kempového ubytovanie veľmi priestranný - jeho rozmery sú celých 35 m2. V našom Safari bungalove sú 2 priestranné spálne, každá s klasickým pevným dvojlôžkom. V dennej časti sa potom nachádza plne vybavená kuchyňa s chladničkou, sklokeramickou doskou a rýchlovarnou kanvicou a dostatočný priestor pre stolovanie. Všetky miestnosti sú od seba oddelené pevnou stenou, ktorá zároveň čiastočne slúži aj ako úložný priestor. Veľkú časť Safari bungalovu tvorí priestranná zastrešená terasa, kde sa pri stole pohodlne usadí až 6 osôb. Celý bungalov je ladený do moderného dizajnu a po estetickej stránke je naozaj veľmi príjemným príbytkom pre dovolenku.

Stravovanie: objednává sa i hradí na mieste

 • vlastné
 • polpenzia – 19 € / os. / deň
 • večera – 14 € / os. / deň
 • plná penzia – 30 € / os. / deň (ceny orientačné - z roku 2018)

Pozn.: Raňajky - výber z niekoľkých variánt, večere aj obedy - daný jedálniček bez možnosti výberu; stravu možno objednať min. na 5 dní.

Možnosti:

 • lodné výlety s programom na okolité ostrovy (Susak, Ilovik, Unije, Silba)
 • autobusovou linkou po ostrove aj na pevninu
 • výborné podmienky pre pešiu turistiku i cykloturistiku - Mali Lošinj, Veli Lošinj, hora Osorcica
 • vyhliadkové lety
 • aquapark priamo v kempe

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt 

Cena zahŕňa: ubytovanie v Safari bungalove,  autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), posteľná bielizeň, zákonné poistenie CK pre prípad úpadku, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe, vstup do aquaparku po celý pobyt.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), cestovné poistenie, miestenka v autobúse (4 € / osoba)

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 10 € / noc - domáce zvieratko
 • 4 € / noc - mobilná klimatizácia
 • 80% z ceny ubytovania - lôžko pre 5. osobu
 • 5% z uvedenej ceny v období 15.6. - 7.9.2019 - neštandardné termín

ZĽAVY pre ubytovanie Safari bungalovy - Mali Lošinj:

 • ZADARMO jedno dieťa do 6 rokov (5,99)
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute)

Pozn.: Parkovanie je možno pred recepciou - ZADARMO (CK však v žiadnom prípade neručí za prípadné škody na vozidlách vzniknuté na tomto parkovisku)

Predĺžené termíny na 10 či 11 nocí sú možné len na vlastnú dopravu.

Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena
Budík - symbol pro last minute Od: 21.09.19
Do: 28.09.19
7 Auto 113€
Opýtať sa na zájazd

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v podvečer dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaniu sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4 EUR / osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy:

Mali Lošinj, Veli Lošinj: 102 EUR / os. 
Baška Voda, Podgora, Omiš: 100 EUR / os.
Primošten: 94 EUR / os.
Biograd n. Moru, Čiovo: 90 EUR / os.

Autobusy sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, kávovarom a DVD prehrávačom, toaletou. Ve výjimečných případech CK využívá namísto autobusu luxusní mikrobus (jedná se především o zájezdy na ostrov Lošinj), který však není vybaven WC. V priebehu jazdy je možnosť občerstvenia chladenými a teplými nápojmi, ktoré zakúpite u vodičov. Podľa možností pridávame prívesné vozíky pre zvýšenie pohodlia cestujúcich. Odchod z Bratislavy je vždy popoludni, návrat v dopoludňajších hodinách. Cestovanie trvá približne 10 až 15 hodín, v závislosti na vzdialenosti pobytového miesta z Bratislavy. Všetky autobusy potom pokračujú Maďarskom. V priebehu cestovania budú bezpečnostné a hygienické zastávky podľa situácie - minimálne však raz za 3 hodiny. Na ostrov Lošinj sa autobus prepravuje trajektom, ktorého plavba je cca 25 minút. Cestovná kancelária nezodpovedá za prípadné zdržanie autobusu trasou z dôvodu preťaženia ciest či hraničných prechodov, obchádzky alebo vplyvom živelnej udalosti.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár