Biograd na Moru - Safari bungalov | Atlas Adria | Specialista na Chorvatsko
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Biograd na Moru - Safari bungalov

Kemp Park Soline

Doprava: vlastná / * autobusom

Strava: vlastná / polpenzia

Pláž: štrková

Vybavenie kempu: chodníky pre in-line korčuliarov, bežcov aj cyklistov, tobogán, veľký mestský bazén, tenisové kurty, ihrisko na pétanque, reštaurácia, bar, pekáreň, detské ihrisko a stolný tenis, bohaté animačné programy pre deti i dospelých, škola potápania, požičovňa člnov, škola plávania, vlastné animačné programy - Family week.

* Spoľahlivého dopravca Vám radi odporučíme, prípadne zadarmo pomôžeme zabezpečiť

Popis miesta

BIOGRAD NA MORU

Biograd na Moru je prístavné mestečko asi 28 km juhovýchodne od mesta Zadar, okrem iného pýšiace sa jedinečnosťou (predovšetkým pre jachtárov) v podobe mariny s podmorskými svetlami. Známou kulisou mestečka je predovšetkým jeho krásne udržiavaná promenáda lemujúca pobrežie od centra až priamo do kempu Soline, z ktorej sa človeku naskytá prekrásny výhľad na Pašmanský kanál a rovnomenný ostrov. Idylku dokresľujú známe Biogradskej kamienkovej pláže (Bošana a Dražica), ktoré boli dokonca ocenené Modrou vlajkou - symbolom čistoty a kvality. Biograd je tiež výborným východiskovým bodom pre výlety - a nielen hocijaké. V blízkom okolí sa totiž nachádza tri národné parky Paklenica, Kornati a Krka a tiež dva prírodné parky Telaščica a Vranské jazero. Všetky tieto prírodné skvosty iste stojí za výlet.

KEMP PARK SOLINE

Rozľahlý štvorhviezdičkový KEMP PARK SOLINE nachádzajúce sa v tieni borovicového hája Pašmanského kanála na južnom okraji Biogradu na Moru sľubuje nadštandardné zázemie, čo sa základných služieb aj športového vyžitia týka. Bežcov aj cyklisti a korčuliari si prídu na svoje na chodníkoch prelínajúce celý rozľahlý kemp a okolie, tí odvážnejší si môžu zapožičať loďku či sa naučiť potápať. S rodinou a priateľmi si môžete zahrať volejbal na ihrisku priamo v zátoke kempe, prenajať tenisový kurt či sa zvoľna presunúť na ihrisko pre pétanque či k ping-pongovému stola. Kemp okrem iného tiež ponúka bohaté animačné programy pre deti aj pre dospelých, o zábavu tak budete mať postarané od rána do večera. A spoliehať sa len na vlastné zásoby jedla tiež nemusíte - v kempe sa samozrejme nachádza market, pekáreň, niekoľko barov / kaviarní i reštaurácie, kde Vás radi obslúžia od raňajok po večere. Až Vás samotný kemp omrzí alebo sa skrátka budete chcieť porozhliadnuť po Biogradu, môžete sa vydať po promenáde plnej kaviarní, atrakciu a stánkov. Po cca 1,5 km príjemnej prechádzky ste priamo v centre tohto krásneho mestečka.

Safari bungalovy

Priestranné, komfortné a podľa najnovších trendov - to sú naše Safari bungalovy. Naše vlastné kapacity Safari bungalovov ponúka dve samostatné spálne s dizajnovými paletovými posteľami, ktoré možno spojiť do pohodlnej 180 cm manželské postele či rozdeliť na dve oddelené lôžka. V oddelených spálňach nájdete aj šikovne vytvorený priestor pre vaše batožinu a skrine pre uloženie oblečenia. K dispozícii vám bude priestranná cca 20m2 kuchyňa spojená s obývacou izbou. Kuchyňa je vybavená el. varičom, rýchlovarnou kanvicou, veľkou chladničkou a samozrejme náčiním pre pohodlné varenie pre celú rodinu. Ďalej je v obývacej miestnosti sedačka, ktorá slúži aj ako plnohodnotná posteľ pre piatu osobu. Celý bungalov možné otvoriť a vznikne tak veľký priestor spojený s krytou terasou, kde sa pohodlne usadí až 6 ľudí. Celé kúzlo komfortného ubytovania v prírode podtrhuje dizajnový záhradný nábytok (vrátane lehátka na opaľovanie), ktorý vám zaručí pohodlné leňošenie pri knižky či odpočinok po jedle a večernej zábave. Novo sú bungalovy vybavené stojanovým ventilátorom, ktorý Vám určite spríjemnia pobyt počas sparných letných dní.

V bezprostrednej blízkosti našich Safari bungalovov môžu Vaše deti využívať našej KIDS FRIENDLY zóny, kde si môžu zaskákať na trampolíne, pohrať na pieskovisku či v detskej kuchynke, pustiť si rozprávku či sa pohojdať v sieti!

Nahliadnuť priamo do Safari bungalovu v kempe Soline môžete prostredníctvom nášho videa TU.

AKCIA:

FAMILY WEEK 2021

Špeciálny týždne pre rodiny s deťmi s animačným programom v termínoch sa tento rok budú konať v termínoch 10.7. - 17.7. 2021 a 14.8. - 21.8. 2021, a to práve v kempe Soline - Biograd na Moru. Viac info TU.

Stravovanie:

 • vlastné - v Safari bungalove je plne vybavená kuchyňa
 • polpenzia: 15 EUR / deň
 • plná penzia: 24 EUR / deň
 • raňajky: 6 EUR / deň
 • obed / večera: 9 EUR / deň

Pozn. : Ceny sú orientačné - ceny roku 2020. Raňajky - výber z menu + káva / čaj + pohár džúsu. Obed / večera - trojchodové menu podľa týždennej ponuky (možnosť výberu len vo výnimočných prípadoch). Objednanie aj úhrada až na mieste.

Možnosti:

 • národné parky Kornati, Krka, Paklenica či Plitvice
 • nadštandardne vybavený kemp s vyžitím pre deti
 • vlastné animačné programy v rámci tzv. Family week
 • výlety do Zadaru či Šibeníku
 • množstvo cyklotrás v okolí
 • neďalekej sladkovodné Vranské jazero
 • najväčší zábavný park v Chorvátsku - len cca 3 km od kempu

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt.

Cena zahŕňa: ubytovanie / os., služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), záverečné upratovanie (30 € / safari bungalov), parkovné (3 € / vozidlo / noc), cestovné poistenie.

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 10 € / noc - domáce zvieratko
 • 40 € - výber konkrétneho safari bungalovu
 • 80% z ceny ubytovania - lôžko pre 5. osobu
 • 5% z uvedenej ceny v období 12.6. - 4.9.2021 - neštandardný termín
 • 2 € / noc - zapožičanie detskej postieľky vr. lôžkovín a detského obliečky + jedálenské stoličky *

* V prípade záujmu o detskú postieľku a stoličku je potrebné túto požiadavku nahlásiť vopred, a to najneskôr 2 týždne pred odchodom (k dispozícii je len obmedzený počet postieľok a stoličiek).

ZĽAVY:

 • ZADARMO jedno dieťa do 6 rokov (5,99) - bez nároku na lôžko
 • ZADARMO jedno dieťa do 12 rokov (11,99) - s nárokom na lôžko - len v termínoch Family week (10.7. - 17.7. a 14.8. - 21.8. 2021)
 • 20% pre 2. a 3. dieťa do 12 rokov (11,99) - iba v termínoch Family week pozri vyššie
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute)
 • Pozn.: Vždy je možné kombinovať iba dve zľavy.
Pre objednávku ubytovanie vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

Vlastní doprava a cesta do Biogradu

Klienti s vlastní dopravou od nás obdrží všechny potřebné informace – doporučenou trasu do místa pobytu, poplatky cestou, ceny a odjezdy trajektů aj. Klienti s vlastní dopravou mohou libovolně spojovat i více termínů nebo měnit a kombinovat pobytová místa. 

 

Autobusová doprava do Biogradu

Spolehlivého dopravce vám rádi doporučíme, popřípadě zdarma pomůžeme zajistit. 

Orientační cena jízdného autobusem do Biogradu za osobu je 96 EUR. 

 

POPIS CESTY DO BIOGRADU VLASTNÍ DOPRAVOU

Adresa kempu Park Soline: Camp Park Soline, Put Solina 17, 232 10 Biograd na Moru


Doporučená trasa:

 • přes Maďarsko: Bratislava - Csorna - Körmend - Letenye - Záhřeb - Karlovac - Bosiljevo - Benkovac (cca 177 HRK) - Biograd na Moru


Dálniční úseky v HR lze platit standardními platebními kartami (Diners, Master Card, Maestro, Visa, American Express), v hotovosti (HRK, EUR – mince s min. Hodnotou 50 centů).

Poplatky trasou (aktualizováno pro 2021)

Dálniční známka:

 • Rakousko: 10 dní – 9,50 EUR; 2 měsíce – 27,80 EUR
 • Slovinsko: 7 dní – 15 EUR; 1 měsíc – 30 EUR
 • Slovensko: 10 dní - 15,80 EUR, 30 dní - 20,20 EUR
 • Maďarsko: 7 dní - 2975 HUF, 1 měsíc - 4780 HUF 

Povinnou dálniční známku lze zakoupit na české benzínové stanici v blízkosti hranic.

Upozorňujeme, že na chorvatských silnicích a dálnicích platí povinnost mít ve vybavení vozidla reflexní bezpečnostní vestu.
Upozorňujeme na vysokou pokutu při nadýchání nad 1,5 promile 660 EUR nebo 60 dní vězení.
Důležité: Při cestě do Chorvatska mohou občané České republiky použít jako cestovní doklad občanský průkaz. Děti mladší 15 let musí mít cestovní pas, protože podle nařízení EU z roku 2012 musí mít každá osoba, která překračuje hranice, svůj vlastní cestovní doklad. Již není možné cestovat s dětmi zapsanými v cestovním pase nebo občanském průkazu rodičů.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej agenture.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000,- Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000,- Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000,- Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100,- Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000,- Kč, škody na jednej veci 1.000.000,- Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

B) ČSOB Poisťovňa a.s. za príplatok 0,60 € / os. od 19 do 69 rokov / deň, 0,40 € / osoby do 18 rokov vrátane, 1,20 € / os. od 70 rokov

Poistenie obsahuje:

 • náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí do limitu 3 500 000,- Kč, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov do 5 000,- Kč, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia, náklady na repatriáciu poisteného do miesta bydliska, náklady na repatriáciu telesných pozostatkov a privolanie opatrovníka

C) ČSOB Poisťovňa a.s. za príplatok 1,20 € / os. od 19 do 69 rokov / deň, 1 € / osoby do 18 rokov vrátane, 1,70 € / os. nad 70 rokov

Poistenie obsahuje:

 • náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí do limitu 3 500 000,- Kč, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov do 5 000,- Kč, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia, náklady na repatriáciu poisteného do miesta bydliska, náklady na repatriáciu telesných pozostatkov a privolanie opatrovníka
 • pripoistenie batožiny - poistná suma do 25 000,- Kč, spoluúčasť 500,- Kč
 • úrazové poistenie - pre prípad smrti spôsobenej úrazom - 200 000,- Kč, pre prípad trvalých následkov - 400 000,- Kč.
 • poistenie zodpovednosti za škodu - pre prípad škody na zdraví - 4 000 000,- Kč, pre prípad škody na majetku - 2 000 000,- Kč, spoluúčasť 3%, min. 500,- Kč
 • pripoistenie prerušenia cesty - poistná suma 10 000,- Kč

D) ČSOB Poisťovňa a.s. za príplatok 1,60 € / os. od 19 do 69 rokov / deň (storno do 10 000,- Kč) alebo 2,40 € / deň (storno do 20 000,- Kč), 1,45 € / osoby do 18 rokov vrátane (storno do 10 000,- Kč) alebo 2,20 € / deň (storno do 20 000,- Kč), 2,20 € / os. nad 70 rokov (storno do 10 000,- Kč) alebo 3,15 € / deň (storno do 20 000,- Kč)

Poistenie obsahuje:

 • náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí do limitu 3 500 000,- Kč, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov do 5 000,- Kč, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia, náklady na repatriáciu poisteného do miesta bydliska, náklady na repatriáciu telesných pozostatkov a privolanie opatrovníka
 • pripoistenie batožiny - poistná suma do 25 000,- Kč, spoluúčasť 500,- Kč
 • úrazové poistenie - pre prípad smrti spôsobenej úrazom - 200 000,- Kč, pre prípad trvalých následkov - 400 000,- Kč.
 • poistenie zodpovednosti za škodu - pre prípad škody na zdraví - 4 000 000,- Kč, pre prípad škody na majetku - 2 000 000,- Kč, spoluúčasť 3%, min. 500,- Kč
 • pripoistenie prerušenia cesty - poistná suma 10 000,- Kč
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 10 000,- Kč / 20 000,- Kč, spoluúčst 20% min. 500,- Kč

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár