Baška Voda - Stan | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

Baška Voda - Stan

Family Week - Baška Voda

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná / polpenzia / večera

Pláž: kamieková

Vybavenie kempu: vlastný animačný program pre deti, požičovňa šport. potrieb, reštaurácia, samoobsluha, pekáreň, ihrisko na basketbal, malý futbal, volejbal, stolný tenis, bowls, recepcia so zmenárňou

Popis miesta

Nádherné kamienkové pláže, priezračné more, a dychberúci výhľad na horský masív. To je rušné letovisko Baška Voda. Jedno z najnavštevovanejších turistických stredísk. Baška Voda patrí k tým živším turistickým strediskám, kde nie je o zábavu núdza. Plážové bary so živou hudbou, kaviarne, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií. Avšak nielen za zábavou, ale predovšetkým za nádhernými prírodnými scenériami sa sem - do živého letoviska Baška Voda - stojí za to vypraviť.

Kemp Baško Polje, kde sa nachádza okrem ďalších typov ubytovania (bungalov, stan, karavan) aj naše mobilhomy, sa nachádza asi 1,5 km južne od mestečka Baška Voda. Baško Polje je o poznanie pokojnejší, než neďalekej mestečko, ale aj tu je možné zavítať do reštaurácie či plážového baru. Jedná sa o rozsiahlejšií a dobre vybavený kemp. K dispozícii sú ihriská na basketbal, plážový volejbal, malý futbal, bowls, ďalej potom samoobsluha, pekáreň, poštové, zmenárenská a informačná služba, dve reštaurácie atď. Celý kemp, vrátane časti, kde sú umiestnené naše mobilhomy, je krytý vysokými borovicami chrániacimi pred slnkom.

NÁŠ TIP! Živá kamera priamo z městeška Baška Voda TU!
 

Family week - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi

Myslíme aj na Vaše ratolesti (a na potrebný odpočinok pre Vás)! A preto sme pre Vás opätovne pripravili špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi. Tento rok opäť v kempe Baško Polje, v kempe Adriatic (Primošten) a v kempe Cuka (Pakoštane)! V rámci celkom 2 týždňov Family week, sa môžete tešiť na naozaj pestrý program pre deti každý deň, o ktorý sa postarajú naši animátori. Deti sa môžu tešiť na ranné rozcvičky, tvorivé dielničky, na športové hry, na karneval či chodník odvahy! O deti sa postaráme až 4 hodiny denne a Vy sa  zatiaľ môžete poriadne zrelaxovať.

KDE: Baška Voda - kemp Baško Polje

KEDY: 8.7. - 15. 7. 2017

TYP UBYTOVANIE: mobilhome, karavan, stan

Výhody:

1 dieťa 0-12 rokov úplne ZADARMO! (s nárokom na lôžko)

2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania)

Každodenný program pre deti: Každé ráno a neskoré popoludnie bude pre deti pripravený pestrý program plný hier, tvorenie, športu a ďalších zaujímavých aktivít, o ktorý sa s radosťou postarajú naše animátorky!

Pozn.: Zľavy pre deti nie je možné kombinovať s inými zľavami a akciami. Ostatné osoby v rámci Zmluvy o zájazde môžu súčasne s touto akciou využiť iba časovú zľavu First minute a vernostnú zľavu 3%, resp. zľavu na Senior pas. Túto akciu nie je možné kombinovať so zľavou Last minute.

Family week bude prebiehať aj v kempe Adriatic - Primošten a v kempe Cuka - Pakoštane, a to v termínoch 1. 7. - 8. 7. 2017 (Primošten) a 19. 8. - 26. 8. 2017 (Pakoštane).

Stany

Stan je vybavený dvoma oddelenými spálňami s dvojlôžkom (molitanová matrac), kuchynkou (chladnička s mrazničkou, el. varič, rýchlovarná kanvica, základné potreby pre varenie a stolovanie), priestorom pre stolovanie. Súčasťou stanu je plastový stôl s stoličkami aj úložné boxy na oblečenie. Stan je vhodný maximálne pre 4 osoby.

Stany - kemp Baško Polje

Stan - Baško Polje


Stravovanie

 • polpenzia 15,-€ / os. / deň
 • večera 8,- € / os. / deň

Pozn.: raňajky aj večere formou bufetu, stravu možno objednať na ľubovoľný termín a počet osôb.

Možnosti

 • celodenné výlety loďou s programom na okolité ostrovy Brač, Hvar
 • autobusom do Splitu, Makarskej, Dubrovníka
 • ojedinelé podmienky pre cyklo aj horskú turistiku
 • možnosť zapožičania športových potrieb u delegátov našej CK v autokempe Baško Polje

Termín a ceny

FAMILY WEEK - špeciálny týždeň pre rodiny s deťmi v Baško Polje s každodenným animačným programom. Naviac 1 dieťa až do 12-tich rokov ZDARMA! Viac informácií v záložke "popis miesta".
 
Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt.
 
Cena zahŕňa: ubytovanie v stane, autobusovú dopravu (len v prípade zájazdov autobusom), klimatizácia, posteľná bielizeň, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc), domáci maznáčik (8 € / noc).

ZĽAVY

 • ZADARMO jedno dieťa do 12-tich rokov (s nárokom na lôžko)
 • 2. a 3. dieťa 0-12 rokov ZĽAVA 20%! (z ceny ubytovania)
 • 10% FIRST minute z ceny ubytovania
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute a so zľavou na rodinný a Senior pas) - neplatí pre deti so zľavou
 • 10% zľava na Senior pas
Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena

Doprava

Poistenie

Rádi Vám zprostředkujeme cestovní pojištění od níže uvedených českých pojišťoven. Přesné znění pojistných smluv získáte v cestovní kanceláři. Pojistné plnění bude probíhat vždy v Kč, na Eura bude částka převedena dle aktuálního kurzu příslušné banky.

 A) Allianz pojišťovna, a.s. za příplatek - viz tabulka

 
Dny dospělí 15 - 70 let děti do 15ti let osoby nad 70 let
4  7,10 Eur 3,60 Eur 21,40 Eur
8 11,40 Eur  5,70 Eur 34,00 Eur
10 14,10 Eur 7,10 Eur 42,20 Eur
12 17,00 Eur 8,50 Eur 50,90 Eur
15 21,20 Eur 10,60 Eur 63,50 Eur
22 28,20 Eur 14,10 Eur 84,60 Eur
 
Pojištění obsahuje:
 • pojištění léčebných výloh: náhrada nákladů na ošetření a léčení v zahraničí bez limitu, tzn. lékařské ošetření včetně akutního ošetření zubů, pobyt v nemocnici, léky předepsané lékařem, přeprava do nemocnice, převoz nemocného zpět do ČR, náklady na repatriaci
 • pojištění storna zájezdu – pojistná částka do 20.000,- Kč, spoluúčast 20 %. Pojištění zavazadel – pojistná částka do 20.000,- Kč
 • úrazové pojištění  - smrt následkem úrazu 200.000,- Kč, trvalé následky úrazu poměrné plnění z pojistné částky 400.000,- Kč, denní odškodné za dobu nezbytného léčení 100,- Kč/den
 • pojištění odpovědnosti za škodu – za škody na zdraví nebo usmrcením 2.000.000,- Kč, škody na jedné věci  1.000.000,- Kč, škody způsobené psem nebo kočkou na zdraví či majetku 20.000,- Kč, spoluúčast 5.000,- Kč/PU
 • doplňkové asistenční služby – právní pomoc, opatrovník, ztráta dokladů, odcizení dokladů

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár