Baška Voda - Karavan | CK Atlas Adria
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Další informace

Aktuálne

 • Info - nouzový stav více

Baška Voda - Karavan

Kemp Baško Polje

Doprava: vlastná / autobusom

Strava: vlastná / polpenzia / večera

Pláž: okruhliaková

Vybavenie kempu: reštaurácia, samoobsluha, pekáreň, ihrisko na basketbal, malý futbal, stolný tenis, bowls, detské ihrisko, recepcia sa zmenárenskú a poštové službou.

Popis miesta

BAŠKA VODA

Nádherné kamienkové pláže, priezračné more, a dych berúci výhľad na horský masív. To je letovisko Baška Voda. Jedno z najnavštevovanejších turistických stredísk. Baška Voda patrí k tým živším turistickým strediskám, kde nie je o zábavu núdza. Plážové bary so živou hudbou, kaviarne, diskotéky, množstvo obchodíkov a stánkov so suvenírmi, prístav plný výletných lodí a vodných atrakcií. Avšak nielen za zábavou, ale predovšetkým za nádhernými prírodnými scenériami sa sem - do živého letoviska Baška Voda - stojí za to vypraviť.

NÁŠ TIP! Živá kamera priamo z pláže v mestečku Baška Voda TU!

KEMP BAŠKO POLJE

Kemp Baško Polje, kde sa nachádza nachádza naše mobilhomy, karavany a stany, sa nachádza asi 1,5 km južne od mestečka Baška Voda. Baško Polje je o poznanie pokojnejší ako neďaleké mestečko, ale aj tu je možné zavítať do reštaurácie či plážového baru. Jedná sa o rozsiahlejšie a štandardne vybavený kemp. K dispozícii sú ihriská na basketbal, malý futbal, bowls, ďalej potom market, pekáreň, poštové, zmenárenská a informačná služba, beach bar (neďaleko kempu) atď. Celý kemp Baško Polje vrátane časti, kde sú umiestnené naše mobilhomy, je krytý vysokými borovicami chrániacimi pred slnkom. Pre ľahký prístup do vody po plážach z drobných kamienkov je pobyt ideálny aj pre rodiny s deťmi.

KLIMATIZOVANÝ KARAVAN

Klimatizovaný karavan má tri oddeliteľné priestory (1. - kuchynka, jedálenský kút / prístelka); 2. - manželské dvojposteľ, úložné priestory, 3. - poschodová posteľ (dve lôžka), úložné priestory) a veľmi priestrannú zastrešenú terasu. Kuchynka v karavane je vybavená chladničkou, plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou a základnými potrebami na varenie a stolovanie. Terasa je vybavená pekným záhradným nábytkom pre stolovanie a druhú chladničkou. Karavany sú klimatizované.

Stravovanie:

 • vlastné (plne vybavená kuchyňa)
 • polpenzia 18 € / os. / deň (úhrada na mieste)
 • večera 10 € / os. / deň (úhrada na mieste)

Pozn.: Ceny jou iba orientačné - z roku 2019. Raňajky i večere formou bufetu. Stravu možno objednať na ľubovoľný termín a počet osôb. Objednanie aj úhrada až na mieste.

Možnosti:

 • neďaleké mestečko Baška Voda s širokým športovým i kultúrnym vyžitím (parasailing, aquazorbing, živá hudba...)
 • celodenné výlety loďou s programom na okolité ostrovy Brač, Hvar
 • autobusom do Splitu, Makarskej, Dubrovníka
 • blízky národný park Biokovo
 • ojedinelé podmienky pre cyklo i horskú turistiku
 • možnosť zapožičania športových potrieb u delegátov našej CK priamo v kempe Baško Polje (bicykle, lopty, grily...)

Termín a ceny

Uvedené ceny sú vždy za osobu / pobyt.

Cena zahŕňa: ubytovanie/os., autobusovú dopravu z Bratislavy (len v prípade zájazdov autobusom), klimatizáciu, posteľnú bielizeň, služby delegáta, popl. za el. a vodu, registračné popl. v kempe.

Cena nezahŕňa: pobytovú taxu (jedná sa o povinný príplatok - os. nad 18 rokov: 2 € / noc, os. 12-18 rokov: 1,2 € / noc), cestovné poistenie, parkovné (3 € / noc).

ALTERNATÍVNE PRÍPLATKY:

 • 10 € / noc - domáci maznáčik
 • 55% z ceny ubytovania - prístelka pre deti do 15 rokov
 • 5% z uvedenej ceny - neštandardné termín v období 13.6. - 5.9.2020

ZĽAVY:

 • ZADARMO jedno dieťa do 6 rokov (5,99) - bez nároku na lôžko
 • 3% vernostná zľava (nie je možné kombinovať s Last minute)

Pozn.: Predĺžené termíny na 10 či 11 nocí sú možné len s vlastnou dopravou.

 

Pre objednávku zájazdu vyberte typ izby

Od do Počet nocí Doprava Cena
Budík - symbol pro last minute Od: 15.08.20
Do: 22.08.20
7 Auto 118€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 22.08.20
Do: 29.08.20
7 Auto 102€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 29.08.20
Do: 05.09.20
7 Auto 89€
Opýtať sa na zájazd
Budík - symbol pro last minute Od: 05.09.20
Do: 12.09.20
7 Auto 136€
Opýtať sa na zájazd
Od: 12.09.20
Do: 19.09.20
7 Auto 123€
Opýtať sa na zájazd
Od: 19.09.20
Do: 26.09.20
7 Auto 96€
Opýtať sa na zájazd

Doprava

A) Autobusová doprava - Chorvátsko

Je zabezpečená z Bratislavy vždy v podvečer dňa uvedeného v cenníku (vždy piatok). 

Pre Vašu istotu a pohodlie pri cestovaniu sme pripravili rezervačnú ponuku miesteniek za úhradu 4 EUR / osoba. Vydaná miestenka garantuje vybrané sedadlo pri ceste z Bratislavy do cieľového miesta a späť. V prípade záujmu si miestenku musia kúpiť všetky osoby uvedené v Zmluve o zájazde.

Ceny za autobusovú dopravu z Bratislavy a zpet:

Mali Lošinj: 106 EUR / os. (vrátane trajektu)
Baška Voda: 102 EUR / os.
Primošten: 98 EUR / os.
Biograd n. Moru: 98 EUR / os.

O cenách samostatné autobusovej dopravy (bez objednávky ubytovania) sa môžete informovať v našej cestovnej kancelárii.

Všetky vyššie uvedené informácie (vr. cien) sa týkajú iba autobusovej dopravy, ktorá je priamo organizovaná našou CK - teda dopravy pre destinácie Mali Lošinj, Biograd na Moru, Primošten a Baško Polje. Termíny, v ktorých organizujeme vlastnú autobusovú dopravu pre tieto destinácie sú však od tohtoročnej sezóny obmedzené len na niektoré termíny. Tieto termíny sú vždy uvedené v rámci jednotlivých zájazdov tu na webe (ikonka autobusu), popr. v našom katalógu. V ostatných termínoch a u ďalších destinácií, ktoré nie sú uvedené vyššie, Vám však radi pomôžeme so zaistením dopravy od niektorej z partnerských spoločností.

B) Vlastná doprava

Klienti idúci vlastnou dopravou od nás obdržia všetky potrebné informácie - odporúčanú trasu do miesta pobytu, poplatky cestou, ceny a odchody trajektov aj. v "Pokynoch na cestu", ktoré zasielame 7-10 dní pred odchodom. Klienti idúci vlastnou dopravou môžu ľubovoľne spájať aj viac termínov alebo meniť a kombinovať pobytové miesta.

Poistenie

Radi Vám sprostredkujeme cestovné poistenie od Allianz poisťovne. Presné znenie poistné zmluvy získate v cestovnej kancelárii.

 Allianz pojišťovna, a.s. - za príplatky nižšie (v EUR)

 
Počet dní osoby 15 - 70 rokov děti do 15ti rokov osoby nad 70 rokov
4 7,3 3,7 21,9
8 11,6  5,8 34,8
10 14,4 7,2 43,2
12 17,4 8,7 52,1
15 21,7 10,9 65,1
22 28,9 14,5 86,7
 
Poistenie obsahuje:
 • poistenie liečebných nákladov: náhrada nákladov na ošetrenie a liečenie v zahraničí bez limitu, tzn. lekárske ošetrenie vrátane akútneho ošetrenia zubov, pobyt v nemocnici, lieky predpísané lekárom, preprava do nemocnice, prevoz chorého späť do SR, náklady na repatriáciu
 • poistenie storna zájazdu - poistná suma do 20.000, - Kč, spoluúčasť 20%. Poistenie batožiny - poistná suma do 20.000, - Kč
 • úrazové poistenie - smrť následkom úrazu 200.000, - Kč, trvalé následky úrazu pomernej plnenie z poistnej sumy 400.000, - Kč, denné odškodné za dobu nevyhnutného liečenia 100, - Kč / deň
 • poistenie zodpovednosti za škodu - za škody na zdraví alebo usmrtením 2.000.000, - Kč, škody na jednej veci 1.000.000, - Kč, škody spôsobené psom alebo mačkou na zdraví či majetku 20.000, - Kč, spoluúčasť 5.000, - Kč / poisťná udalosť
 • doplnkové asistenčné služby - právnu pomoc, opatrovník, strata dokladov, odcudzenie dokladov

Referencie

Podeľte sa o Vaše zážitky z cestovania s ostatnými.

Vložiť nový komentár